Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesitenek az...

Titeket nem idegesitenek az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegeseit ha valamelyik lany megvaltoztatja a profilkepet vagy felrak egy kepet magarol facebookra es rogton odairogatjak,hogy "jajj babam" "szerelmem" meg "tomorgyonyor" meg otmillio szivecsket melleraknak aztan a szemely aki van a kepen meg azt valaszolja erre,h "jajj ne hazudj" meg "te sokkal szebb vagy babam" meg "jajj kellene egy szemuveg" meg hasonlok...amugy csak lanyok irkalnak ilyenek lanyoknak...en nem vagyok ilyen es nem is szeretnek ilyen lenni....szerintem gusztustalan...

Nektek mi a velemenyetek?

15/L


2016. aug. 11. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, én is bírom, mikor a posztoló kiírja, hogy ronda a képen, és csak várja, hogy dicsérjék.
2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dettó:D De én már csak röhögök, ha ilyet látok:D

17/L

2016. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utálom
2016. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Engem az idegesít, mikor valaki azzal tölti ki az életét, hogy a másik dolgai miatt feleslegesen bosszankodik-beszéli ki-panaszkodik.

Engem is idegesít, egyébként -ezért nem olvasok kommenteket. Ennyi.

2016. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,hogy nem en vagyok az egyeduli:D szerintem nagyon gaz amugy foleg,hogy a hugom osztalytarsa is ezt csinalja aki 13 eves es van rajta vagy 5 kg vakolat...nem ertem,hogy a szulei miert nem szolnak ra...
2016. aug. 11. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpatizálok velük, de ha ők ettől érzik jól magukat, felőlem csinálják.
2016. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesitenek, mert nem azzal töltöm a szabadidőmet, hogy azt lesem, ki milyen képet rak ki facebookra, hogy aztán fikázhassam.

Ha valaki olyan dolgokat rak ki, amik idegesitenek, azt egyszerűen törlöm az ismerőseim közül.

18l

2016. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válasz, de huszonéves vagyok, és ebben a korosztályban is rengetegen ezt csinálják.
2016. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én leszarom.

De néked egy plusz pont, amiért nem vagy ilyen.

2016. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesítenek, semmi közöm ahhoz, hogy tizenhárom éves lányoknak mit engednek meg a szüleik, és mit nem. Szerintem egyébként barátoktól kifejezetten kedves dolog dicsérni a másik képeit, ha valaki nem tetszik Facebookon, elrejtetem a hírfolyamomból, jaa, és legalább annyira idegesítenek azok az emberek, akik attól akarják frankónak érezni magukat, hogy másokat kritizálnak, a "lányokat, akiken öt kiló smink van", elvárva, hogy megdicsérjék őket, amiért különbek. Ugyanaz a két dolog, lényegében mindenki dicséretet vár el a semmiért.

18/L

2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!