Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek nagyon a szende szűznek tűnő, de legbelül r*banc lányok?

Figyelt kérdés
Jó példa erre mindenki „kedvenc” filmjének a főszereplője. A standard r*bancokkal semmi bajom, mert elsőre látom rajtuk, hogy azok, így nem is kezdek el ismerkedni velük. De mikor sorra derül ki kedvesnek, rendesnek tűnő lányokról, hogy belül ugyanolyanok, ha nem rosszabbak, az nagyon idegesít.

2015. márc. 15. 14:57
 1/6 RRR ***** válasza:

engem is,

hogy nem velem fekszenek le:DDD

2015. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is, volt is dolgom ilyennel sajnos.
2015. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek mindig is voltak, vannak és lesznek is. :(
2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A mindenki "kedvenc" filmjenek foszereploje milyen egeszen pontosan? mitol "romlott" legbelul egy lany?
2015. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es:

Aki élvezi azt, hogy egy érzelmi fogyatékos férfi gyakorlatilag elveszi a szabadságjogát (nemcsak szex közben, azon kívül is), minimum ő is érzelmileg fogyatékos.

2015. márc. 15. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A "szűzqrvákra" gondolsz?
2015. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!