Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan fiúrol akinek van egy cigány társasága ''tehát vannak cigány lány barátai''?

Figyelt kérdés

A fiú 100% magyar és sokkal jobban él...mint ők...de csak ők álnak vele szóba...


Szerintetek? (csak lányokról van szó) nem égő?


2016. aug. 11. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan tipikus suttyó cigányokról van szó, akkor az. Bár ezek alapján el tudom képzelni, milyen stilusa lehet, szóval szerintem még azelőtt elkerülném, hogy tudnám, kikkel barátkozik.
2016. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz.
2016. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Ha sokan írják hogy igen ez égő akkor megszakítod velük a kapcsolatot csak mert valaki akiről fogalmad sincs hogy ki ezt írta? Ha rendes emberek keresd továbbra is a társoságukat. Attól mert valaki cigány még lehet rendes és a magyar is lehet suttyó. Ennek nincs köze ahoz hogy ki milyen származású, milyen anyagi körülmények között nő fel csak annak, hogy milyen neveltetést kap. Azt még hagy tegyem hozzá, hogy ők éppúgy magyarok mint te.
2016. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elkerülném.
2016. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
engem nagyon bant hogy a gyakori kerdeseken ilyen hulyek az emberek. mi van abba ha egy fiunak vanak cigany lany baratai de most komolyan??? ugyan olyan emberek ok is!
2016. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
igen, csak a magyarok mondjuk 20%-a suttyó a cigányoknak meg 60%
2016. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
a magyarok 80%a meg paraszt szoval akkor en se baratkozzak magyarokal?? :D
2016. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is paraszt vagy akkor nyugodtan :)
2016. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
te buz! akkor neked az faj, hogy valaki nem raszista es baratkozik olyanokkal akik nem olyanok mint o?? tudod hogy nekem mi eset le rolad? hogy egy raszista magyar vagy akinek boldogtalan az elete? vagy tevedek?
2016. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En jarok egy tanfolyamra,van kb 6cigany. Elvagyok veluk,az egyik pl beult mellem.

de vannak am olyan helyzetek,mikor ugy megmutatkoznak a kulturalis kulonbsegek ...

szoval,en elbeszelgetek felszinesen,de baratok sose leszunk.

2016. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!