Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiaknak ugyanolyan...

A férfiaknak ugyanolyan megalázó ha lánynak nézik őket, mint amikor egy nőt férfinak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés. Szerintem egy nőnek egy fokkal rosszabb, mert őket tartják a szebbik nemnek, egy nőtől elvárják, hogy szép legyen, ezek után egy világ omolhat össze valakiben, ha közlik vele, kiába ken magára sminket meg hiába hosszú mondjuk a haja, igy is úgy néz ki, mint egy pasi. Sminkkel meg nőies frizurával még egy férfi is nőnek nézne ki, nem hogy egy igazi nő.

Bár vannak olyan nők is, akik tényleg úgy néznek ki, meg úgy is viselkednek, mint egy férfi. Nekik is lehet, hogy rossz érzés, de azért koránt sem annyira, mint egy olyannak, aki tényleg arra törekszik, hogy nőies legyen.

2016. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 90-es években hosszú hajam volt, és párszor benéztek, de én inkább viccesnek találtam, amikor egy szép szőke lánnyal ültem a diszkóban, és engem hívott a srác táncolni. De volt olyan is, hogy három csajjal piáltam egy presszóban, és egy fickó pont engem szúrt ki magának. Inkább a lányokra nézve volt szégyen, hogy fiú létemre szebb voltam náluk. :D Amúgy nem voltam szebb. :)

Szerintem semmi megalázó nincs ebben.

2016. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinteeed? 😄
2016. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!