Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik a legszemetebb élőlényeknek vannak beállítva, miközben a nők ugyanannyira undorítóan tudnak viselkedni, ugyanúgy csalják a párjukat, és ugyanolyan szemétségeik vannak, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Valamint miért van az, hogy ha egy fiú megd*g 30 lányt, akkor még mindig nem "striciként" emlegeteik, de ha egy nő lefekszik már 8 pasival, akkor már egy k*rva?!
2010. júl. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mert buta vagy azért,és a buta embereknek a szavára adsz!!!azért!!!menj feküdj le.
2010. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Volt erre valami jó mondás: Ha egy kulcs minden zárat kinyit, akkor az mesterkulcs. Ha egy zárat minden kulcs kinyit, akkor az rossz zár.
2010. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ohhh, a nők sokkal rosszabak sajnos, pedig nő párti vagyok.
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem nők/ffiak ugyanúgy lehetnek sokfélék..jók/rosszak..rendesek/szemetek...sokfélék...


Azért vannak a nők könnyebben megítélve egy ku.vának, mert ezt a ffiak ítélik így meg, és persze magukat már nem bírálják ilyen szigorúan....

2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod ilyen világot élünk manapság! Szerintem mint a csajok közt, és mint a fiúk közt van k.rva! De nem szabad általánosítani, de tény hogy a csajokat egyből "letitkárnőzik" a fiu meg semmi! Egyik sem különb a másiknál sztem... f/20
2010. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak kettos erkolcsnek,ne torodj vele nyugodtan dugj mindenkivel,mint a pasik,idejet mult mar...
2010. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja, nem az a problemam, szimplant erdekelt, hogy miert van ez így. lassan 2 eves kapcsolatom van..
2010. júl. 31. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj itt nem az a lényeg, hogy férfi-e vagy nő, hanem az, hogy EMBER!!!


Amondó vagyok, hogy ha én meg tudom állni, hogy ne csaljak, ne hazudjak és ne legyek egy gerinctelen nőszemély, akkor mások is képesek erre.

De jellemző az emberekre, hogy mindent kifordítva néznek... Sokaknak rá kéne jönni, hogy nem álomvilágban élünk, nem a legerkölcsösebb a mi fajtánk és ezt el kell fogadni. Nem tudom miért lepődnek meg ilyesmin még most is egyesek...

2010. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!