Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen elcseszett...

Miért vagyok ilyen elcseszett ember?

Figyelt kérdés

Nem az hogy baj történt velem, vagy hogy hülyén érzem magam, de belegondolva sok dologban gyengébb vagyok egy átlag gyerektől!


-Nem nézek ki jól, talán rondának is lehet mondani.

-A fogaim is alapból hülyén állnak, hiába mosom az erre semmit sem ér.

-vézna vagyok nagyon, nem tudok hízni.

-alapból rossz a kondim/erőm hiába sportolok egy ideje, a munkával is max egyenrangú vagyok azzal aki semmit nem csinál.

-mentálisan sem vagyok egyben, félős vagyok, nem vagyok bátor, szerencsétlen, nincs kiállásom

-nem tudok aggresszív lenni.

-túl stresszelek mindent

-sok dolgot nem tudok megcsinálni (bukfenc, kötél mászás, fejen állás)


Miért vagyok ilyen ? Nem kicseszés ez, egyik alapból csak lustálkodik, de testileg-lelkileg teljesen rendben, én meg aki azért tenne érte, meg jó lelkű is vagyok az meg nyomi.



2016. aug. 14. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

az arcoddal nem sok mindent tudsz csinálni fogadd el ezt a testet kaptad mig meg nem halsz a tied marad szokj hozzá . ha izmosodni akarsz abba tudok tanácsot adni de gyakorin is ha szét nézel rengeteg hasznos infot tudsz meg erröl . fogaknak FOGSZABÁLYZÓ TESÓ

hizni lehet

az hogy mentálisan nem vagy eros.. fogos téma .. az is rajtad mulik menyire kötöd az ebet a karohoz.. marmint amiket ki találtál magadban kifogásokat mennyire makacsan tudsz hozzá ragaszkodni ..

agresziv k u r v á r a ne is legyél

stresszel.. meg akarsz felelni nem gyengén önbizalom hianyos vagy de ez teljesen korrekten le irtad

szerintem amit itt felsoroltál kezdj el dolgozni ezeken csak fokozatosan azt mondom jarkalj terembe edz

melette nyugodtan olvashatsz személyiség fejlesztö könyveket

mi bajod lehet ? semmi !

2016. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden ember egyedi és csodálatos. Azt írod, jó lelkű vagy, tehát a lényeg pont rendben van. Ha akarsz erősebb lenni, azért tehetsz, és hidd el, ha elfogadod magad, lesz aki ilyennek fog szeretni, akinek épp így leszel tökéletes. :-)
2016. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb problémád,hogy nincs önbizalmad. Biztos vagyok benne,hogy nem vagy te olyan "elcseszett" ember. Mindenkinek vannak hiányosságai és erősségei. Keresd meg azt amiben jó vagy,mert tuti van ilyen. Ha olyan dolgokat csinálsz,amiben siker élményben lesz részed,majd változik a véleményed. Minden ember más és ez így van jól. Te is egy remek ember vagy és a külső nem minden,de ha ennyire "rondának" tartod magad,akkor változtass a ruhatáradon,menj el fodrázhoz,csináltass fogszabályzót stb.
2016. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!