Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti meddig tanultatok? Meddig...

Ti meddig tanultatok? Meddig szorultatok a szüleitek támogatására?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éves koromig jártam iskolába! akkor raktam le a 3. szakmámat...

(érettségi mellett párhuzamosan lenyomtam már 2-t)

suli után már augusztusban munkába álltam...


23F

2016. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen álltam munkába és egy év múlva el is költöztem otthonról. Viszont olyan gyatra volt a fizetésünk, hogy amikor megszületett rá egy évre a gyerekünk, akkor a szüleink direkt és indikert anyagi támogatása nélkül a szó szoros értelmében éhen haltunk volna.
2016. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos közel 28 évesen is rájuk szorulok, mert egyedül megélni az@ros 100e Ft ből lehetetlen. Hiába rendelkezem több szakmával.


Ahol meg olcsó a lakhatás, ott nincs munka egyáltalán.

2016. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27 éves koromig, csak lakhatás és kaja, pénzt 18 éves korom óta nem kértem, mindig volt munkám, egyéb jövedelmem.
2016. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, idén végeztem a szakmámmal. Egy ideje álláskereső vagyok, sajnos még nem jártam sikerrel. Egéaszen idáig szülői támogatással jutottam el, értelemszerűen. Egy évet dolgoznék, utána egyetem, de már önerőből, majdnem teljes mértékben.
2016. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 voltam amikor egyetem utolsó évében elkezdtem dolgozni. Azóta szerencsére sikerült kis tartalékot is összegyűjteni, aminek olyan szempontból örülök, hogy már szégyelltem a szülőktől kérni, annyit adtak az évek során.
2016. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!