Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek hétköznapitól...

Van köztetek hétköznapitól igen csak eltérő érdeklődéssel megáldott egyének? Hogyan barátkoztatok meg a gondolattal, hogy ti "mások" vagytok?

Figyelt kérdés
Anno én is nagyon sok dolognak a működését akartam megérteni, sok mindent szétszedtem, kíváncsi voltam arra, hogy mi is lehet benne. Rengeteg beszólást, sértegetést kaptam emiatt, volt, hogy ezek miatt magamba fordultam egy időre. Jelenleg informatikus vagyok, de végeztem már más technikai feladatokat, munkákat is. Olykor a mai napig képes vagyok arra, hogy ha egy új dolog a kezem ügyébe akad, hogy bogarásszam a működését, bár nem szedek szét dolgokat, meg rengeteg minden alapjaival tisztában vagyok, úgyhogy egy kicsit azért másabb a megközelítésem.

2016. aug. 15. 14:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Olyna mentális betegségem is van, amivel eléggé kilógok. Viszont azt hiszem, ezek azért nem olyan különleges dolgok.
2018. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!