Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem köt már le semmi?

Miért nem köt már le semmi?

Figyelt kérdés

Régen szerettem olvasni, most nem köt le egy könyv sem, hiába tetszik. Szerettem animét, sorozatot nézni,mangát olvasni, szintén nem kötnek már le. Nem tudom milyen zenét hallgassak, minden kedvencemet unom már. Szerettem olvasni a Mondo magazint, mindig vártam mikor jelenik meg, most csak megveszem, napokig áll az asztalomon, aztán bekerül a szekrénybe a többi közé olvasatlanul.

Mi van velem?



2016. aug. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán nem mozogsz eleget. Gondolom ha ilyen könyvmoly vagy akkor a legtöbb időd a szobában töltheted. Szóval kicsit sportolj meg ilyenek, az fölébreszti a szervezetet, és ha friss vagy sokkal könnyebb lesz elfoglaltságot keresni. Ha nem ez van, akkor nem tudom, talán még azt próbálhatod meg hogy kitűzől magadnak egy célt, és nem csak úgy azt csinálod amihez éppen kedved van.
2016. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak most nyáron van ez, hát törődj bele. Nemsokára iskola és úgy is meglesz a napi rutin
2016. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez van velem is éppenséggel...

1 hónapja elkezdtem tornázni meg minden, sokkal fittebb vagyok, de se filmre, se sorozatra nem tudom magamat rávenni, a zenére sem, abból is inkább csak a meditációs zenék, vagy komolyzene megy egész nap, mondjuk néha vannak nálam ilyen kőkemény stílusváltások zene téren :D.

A híroldalakat is kilőttem(2hónapja), sok felesleges hír elhiteti velem, hogy fontos vagyok, mert mindent tudok a világról stb..., de azóta sokkalta tisztább a fejem, könnyebben tudok fejlődni tudatilag meg bárhogyan :).

Gépezni sincs kedvem, pedig pár éve kocka voltam, úgy kellett kivitetni a gépet a szobámból :D

Hát na, ez egy ilyen időszak.

Én most a tanulásra akarom rávenni magam. :)

18/f

2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!