Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha semmi nem sikerül az...

Soha semmi nem sikerül az életemben. Nincs már kedvem élni sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen csinálhatok akármit, soha semmi nem sikerül az életemben. Nem szeret senki. Soha nem voltak barátaim és párkapcsolatom sem. Nem tudom mi lehet az oka, de senki sem képes megkedvelni vagy megszeretni sem. Az emberek számára közömbös vagyok. Az meg a másik hogy hiába adtam be ismét a jelentkezést, az idén sem vettek fel sehova. Tudom hogy az ember diplomával ér csak valamit. Semmi értelme az életemnek. Nincs már kedvem élni sem. L/24
2016. júl. 27. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy az ember diplomával ér csak valamit" - fejben vannak gondok...

mi a hobbid? milyen vagy belül? külsőre milyen vagy?

gondolom ez a kérdés az elkeseredettség és a tegnapi sms-ből jött...

de hidd el, nem ennyire reménytelen a helyzet, csak te MÉG nem látod a kiutat :)


23F

2016. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se add fel! Ha nem vagy kövér, akkor a férfiakat is tuti érdekled, csak eddig lehet nem vetted észre.
2016. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk hagyd abba a picsogást, vedd elő a könyvet, csinálj egy jó őszi èrettsègit ès felvesznek. Ha nem küzdesz magadèrt akkor nem is èrdemelsz többet, mint amit kapsz az èlettől, az önsajnálat meg mèg senkit nem vitt előre.
2016. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 jó szakma 100* többet ér, mint egy tucat diploma...

Keress egy hobbit, ami csak a tiéd... Indíts video blogot,

Én 4 évvel ezelőtt kezdtem el hobbiból bringázni, bejártam az egész országot, közben video blogoltam, onnan lettek olyan ismerőseim akiknek a segítségével bejártuk Ausztriát, Horvátországot, Észak olaszországot...

Örököltem egy lerobbant kis présházat sokáig árultam 600.000ft ért, de mégcsak érdeklődő sem volt... Megcsináltam magamnak hétvégi háznak, közben blogoltam róla, mit hogyan csinálok, semmi szakértelemmel, azóta 3.000.000-s ajánlatot is kaptam érte... No meg melót is ezzel szereztem és arra is itt jöttem rá, hogy mivel szeretem csinálni, szobafestőként 5* annyit kereshetek, mint a mérnökinfós diplomámmal, amit mellesleg utáltam...

Szóval csinálj valamit... Ha csak keseregsz és azt várod, hogy majd egy iskola megoldja a problémáid, akkor mindig szar lesz.

2016. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az emberek többségének közömbösök vagyunk. Ha csak nem leszel celeb/híresség, addig közömbös is maradsz az emberek többségének. Ezzel nincsen semmi baj.
2016. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem jön össze soha semmi. Bár nekem elég sok barátom van, könnyen barátkozom. Szívesen lennék a Te barátod is. :)



Amúgy mi az, hogy ha nem kövér akkor biztos érdekli a férfiakat ? :D

Tudod hányszor látok duci lányokat, akiknek nagyon helyes és szimpatikus barátjuk van ?

Nem mindenki olyan felszínes ám, mint Te. :)

2016. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy az ember diplomával ér csak valamit."


ezek után meg is értem, ha nem kér belőled egy normális pasi.

2016. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok kövér, mégse érdeklem a pasikat. A rondák is beszólnak, hogy milyen ronda vagyok. Erről ennyit. Csak az arc számít, nem a testalkat. L/23
2016. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9, Vannak férfiak (én is ilyen vagyok) akiknek sokkal fontosabb egy csinos test mint az arc. Ráadásul nálam rendszeresen előfordul, hogy akit mindenki rondának gondol az nekem pont tetszik. :)
2016. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23L: Pont ezen filoztam egyik nap :D
2016. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!