Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Egy kis faluban élek, ahol semmi lehetőség barátokat keríteni, mert a velem egykorúak mindig a szomszéd városba buliznak. Na már most, én eleve egy rocker gyerek vagyok (zenekaros póló, terep gatya, klasszikus fekete-fehér tornacipő), tehát így mindjárt szűkűl a kör, mert ilyenekből errefele kevés van. Diszkós páva barátokat nem akarok, mert nem érzem egyszerűen jól magamat velük. És sajnos pávákból bezzeg akad rendesen errefele. Van egy rock kocsma bent a városba, mert sokan mondták, hogy ha barátokat akarok, akkor ki kell mozdulni. Elmentem erre a helyre, de sajnos tele volt 25-30 felettiekkel. Korombeli senki. Oké, itt is teljesen egyedűl voltam. Annyira unom, hogy mindig egyedűl vagyok mindenhol. Nincs egy barátom se, akivel napi szinten kapcsolatot tarthatok. Elég könnyen ismerkedek, azt hozzá teszem. Akárhányszor elmegyek egy koncertre is pl. összetalálkozok pár jó fej sráccal, beszélgetünk, más nap már azt se tudják ki vagyok. Mit tanácsóltok? Mondom nagyon unom, egyedűl járok koncertekre, fesztiválokra avval a tudattal, hogy hátha ott jön valaki.

2016. jún. 17. 03:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azt tanácsolom, ne írj mindent hosszúval, amit röviddel kellene... És helyesen "azzal".
2016. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rock kocsmával semmi baj, hozzád hasonló emberek járnak oda, csak szerintem nem tudod felvenni velük a kapcsolatot. Ezért érezted azt, hogy egyedül vagy. Ha barátokat akarsz, akkor meg kell tanulnod nyitni mások felé, az nem megoldás, hogy elmész valahova "na majd valaki nyit felém" mentalitással és várod a sült galambot.


Gondolj bele, hogy milyen hülye lennék, hogyha elmennék valami szórakozó helyre csajozni és nem szólítanék le egy lányt sem, mert hogy majd ők úgy is leszólítanak engem ha akarnak valamit.


A barátkozás is hasonló. Mások nem látják kívülről a te szándékaidat, tehát ha szeretnél valamit, akkor NEKED kell tenned érte.

2016. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha fiú lennék, már biztos barátok lennénk:D

Egyébként az, hogy egyedül is elmész ilyen helyekre, az kezdetnek jó. A legtöbb ember, aki hasonló helyzetben van, inkább ki sem mozdul. Ha élőben nem megy olyan könnyen, próbálj meg neten ismerkedni. Akár valami rocker csoportban is.

Hajrá:)

2016. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!