Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi extra Kapás Bogi külsejében?

Figyelt kérdés

Felmegyek facebookra és mindenhol őt látom,különböző szexista megjegyzések.. "Hogy dugnám stb.." Nem mondom,hogy csúnya,de annyira átlagos a lány. Megkérdeztem pár haveromat és ők is ezen a véleményen voltak. Akkor most velünk van a baj? Ti mit gondoltok?

20/F

u.i:ez a lány,ha valaki nem tudja: [link]



2016. aug. 18. 12:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
70%
Szerintem egyáltalán nem szép, csak átlagos külsejű.
2016. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy tök átlagos, aranyos csajszi. De azért vad meg buja szexuális kisugárzása egyáltalán nincs mint pl. Jakabos Zsuzsannának.
2016. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mégis mindenhol ilyen képeket látok:

1.) [link]


2.) [link]

2016. aug. 18. 12:59
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Én oda vagyok érte.
2016. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Itt a bizonyíték, hogy mennyit jelent a pozitív kisugárzás. Nem, valóban nem szépség, de annyi kedvesség, báj, női energia sugárzik belőle, hogy lehetetlen nem észrevenni.
2016. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Azért az átlagosnál jóval több.

Nem azt mondom, hogy nem láttam már nála szebb lányt, és tény, hogy tizedennyit sem hallottunk volna róla, ha a TrollFoci adminjai nem izgulnak fel rá, de ettől még nagyon is szép.

Persze a szépség szubjektív dolog, aki az egyik embernek az álomnő, azt lehet, hogy a másik bottal se piszkálná meg.

2016. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Persze a szépség szubjektív dolog, aki az egyik embernek az álomnő, azt lehet, hogy a másik bottal se piszkálná meg" - ezzel teljesen egyetértek utolsó!!! Mondjuk ezzel a kijelentésemmel a kérdésem elég ostobának tűnik :D

Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat!

2016. aug. 18. 13:50
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Miért zavar az téged,hogy nem tökéletes külsővel rendelkező lányokat is vonzónak találnak?

Az,hogy neked csak a a külsőleg "extrás" kell az legyen csak a te dolgod,de ne kritizálj másokat,akiket egy lány kisugárzása jobban meggyőz és nem az álomnőről ábrándoznak.

2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom írni, mint annak a csajnak, aki féltékenységből írogatta egy Bogis kép alá, hogy élőben csak egy szürke kisegér: Nekem nem az esetem, de ennek a csajnak bármelyik képén ezerszer több pozitív kisugárzás és mosoly van, mint bármelyik facebookos mell kirakós, csücsörítős vagy komplexusos lány képén.
2016. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kisugárzása, kedvessége adja az igazi szépségét ennek a lánynak. Szinte öröm ránézni, és hallgatni, ahogy beszél, mert nagyon aranyos.


Első pillantásra Jakabos Zsuzsanna tényleg szexi és talán szebb is, de ha választani kéne, én Kapás Bogit választanám.

2016. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!