Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi extra Kapás Bogi külsejében?

Figyelt kérdés

Felmegyek facebookra és mindenhol őt látom,különböző szexista megjegyzések.. "Hogy dugnám stb.." Nem mondom,hogy csúnya,de annyira átlagos a lány. Megkérdeztem pár haveromat és ők is ezen a véleményen voltak. Akkor most velünk van a baj? Ti mit gondoltok?

20/F

u.i:ez a lány,ha valaki nem tudja: [link]



2016. aug. 18. 12:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
89%
Bár én lány vagyok, de szerintem ő egy természetes szépség. Végre nem egy agyonsminkelt, csücsörítős celebet látunk, hanem egy eredményes sportolót, aki nemcsak a sportban sikeres, hanem a tanulmányaiban is. Valóban nagyon pozitív a kisugárzása, az interjúk alapján nem tűnik beképzeltnek. Szerintem jó példakép lehetne a mai tiniknek, az előbb leírt okok miatt. Inkább vele legyen tele a Facebook, ne az ilyen Hódi Pamela féle celebekkel...
2016. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
#11-el egyetértek! Vééégre egy normális csaj, aki nem Hódi Pamelás műhajat akar.
2016. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azért van ennyire felkapva, mert - ahogy az elöttem levők is írták - ő úgy szép hogy nincs kisminkelve. Ahoz, hogy valaki szép legyen nem kell hogy óriási melle legyen. Az arca szerintem gyönyörű és nagyon pozitív kisugárzása van.

2016. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha őszinte akarok lenni, sportmelegítőben, szorosan hátragumizott hajjal, semmi sminkkel a magyar lányok 90%-a így nézne ki, ha nem rondábban. Jakabos Zsuzsa pl. egy kivétel, neki olyan arca van, ami ezt jobban elbírja, de pl. Szepesi Niki is olyan volt, hogy az ilyen úszós képek után mint vmi debil, de volt izmos teste, melle, segge, a fél magyar celebvilág végigment rajta... nyilván nem hosszú távú kapcsolatra tervezett vele a többség, de bejött nekik és dugták rendesen.


A két utolsó képen meg, amit asszem egy másik válaszoló linkelt be, sztem tök szép. Szép az arcbőre, szépen mosolyog, szépek a fogai, jó a haja leengedve (szín is, fazon is) és jó a kisugárzása. Tényleg nem egy tucat pucsítós, túlrajzolt szájú, buta tekintetű tündérke. Innen meg tényleg ízlés kérdése... van, akinek ez jön be jobban, a másiknak meg amaz.

2016. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Egy osztálytársam volt, aki ilyen hasonló nagyon mosolygós, cuki lány volt, bár ő elég magas is volt egyben, de ő is hasonlóan tetszett nekem, mint Bogi. És nem csak ez az erejük, hanem alapból szépek, és szép ha mosolyognak, szép a mosolyuk, van akinek sajnos hiába mondod, hogy mosolyogjon, annyira nem lesz szép. Ők szépek, lehet nem a legszebb arcú lányok közé tartozik, de egy ligával lejjebb, a szép lányok közt már ott van bizony. És tényleg magával ragadó személyiség (utálom a kisugárzás szót - értelmetlennek tartom ezért direkt nem használom :D), ami árad róla, ahogy látod őt egy riportban is, tapinthatóak azok az energiák, a hangjában, a nézésében stb.
2017. ápr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
LoL, én csak abban vagyok biztos, hogy az itt kommentelők mind szebbek meg jobbak Boginál. Még legszebb, meg átlagos, meg ilyeneket írtok? Megnéznén a fejeteket. Szégyen, egy szép lányt is így bekategorizálni, amikor szerintem reggelente megijedtek mind, ha tükörbe néztek.
2022. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megdugnám a bogit
2022. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én szanaszét kurnám kár hogy házas
2022. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!