Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék így megszabaduln...

Hogyan tudnék így megszabadulni a múltamtól?

Figyelt kérdés
2 éve ballagtam gimnáziumból, az ottani osztálytársak nagy része cseszegetett állandóan. Ballagás után nagy részük elkerült egyetemre, de még így is összefutok velük sokszor. :( Ráadásul abba a városba fogok költözni szeptembertől, ahová a legtöbbjük suliba jár, mert csak ott találtam olyan képzést, ami érdekel. Attól tartok, hogy sűrűn találkozni fogok velük, így nem bírom elfelejteni az engem ért sérelmeket, a sebek újra és újra feltépődnek... :(
2016. aug. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. De tényleg, ez a lényeg. Nem fognak ott újra nekiállni piszkálni. Te pedig nem mész azzal semmire, hogy ezen rágódsz. Építsd a jövőd, hogy megtudd mutatni, hogy jobb vagy!
2016. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hajlandó kilépni a komfortzónádból,nem vagy hajlandó átformálni magad,akkor sehogy sem szabadulsz.

Miért is szabadulnál ha ugyanaz maradtál aki voltál?

Vagyis nem a sebek a feltépésétől kell félned,sőt szakítsd fel és nyomjál bele izzó vasat,hogy valóban átéld és szembesülj a gyengeségeddel.

Ez a felismerés ez a tehetetlenség fog motiválni arra,hogy átformáld magad,hogy ez nem maradhat így és létszükséglet hogy fejlődj.

Szóval a hétvégén szépen utánanézel,hogy hol van a környéken box edzés és hétfőn este lemész.

Másfél-2 év múlva pedig szépen megkeresed őket,összetűzést provokálsz majd szétba/szod a fejüket és persze bemutatod az új cseppet sem sebezhető,cseppet sem áldozat énedet.

Így tudod levetkőzni,így tudod újraírni.

2016. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu, hidd el nekem, hogy azokat bántják akik sebezhetőnek tűnnek.

Ha megmutatod nekik, higy te milyen király vagy, magabiztos meg ilyesmi, akkor majd jól ledöbbennek.

Tudom, mert sajnos ilyen társadalomban élünk.

2016. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A laposra verésükre én is gondoltam már, csak az a gond, hogy olyan hamar felkapom a vizet, hogy nem várom meg azt, hogy ők üssenek előbb, így én szívnám meg. Rengeteg düh van bennem.
2016. aug. 26. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!