Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Válhat belőlem gyilkos, ha a...

Válhat belőlem gyilkos, ha a SÖTÉT MÚLTAMTÓL nem tudok megszabadulni?

Figyelt kérdés
Verések, megszégyenítések, kiszolgáltatottság, jogok helyett kötelesség.

#múlt #SÖTÉT
2012. okt. 14. 16:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyre többször érzek dühöt a visszajáró villogó emlékek miatt.
2012. okt. 14. 16:35
 2/7 anonim válasza:
100%

Személyiség függő.. Valakit összetör, valakit megerősít. Igen, ilyen események kiválthatnak későbbi agresszív viselkedést, de ez nem törvényszerű.

Mindenképp keress fel egy pszichológust. Az ilyen traumák után ők tudnak valamelyest rendet tenni a gondolkodásodban. A lelki betegség is betegség, szakértő kell a gyógyuláshoz.

2012. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát,nekem is a múltamból adódóan voltak véres,gyilkos gondolataim,voltak.Elég sok.Mostanában már nem.Én addig jutottam,hogy gondolkodtam,milyen késsel öljek,milyen éles,mekkora,és eljártam gyúrni,hogy erősebb legyek a gyilkoláshoz,ha mondjuk puszta kezes vagy késes gyilkolásra kerülne a sor.Én máig azt a jó kis késes módszert preferálom.:) Ha csak lelövök valakit abban nincs akkora élvezet.Mind a mai napig imádom az ilyen dolgokat,de ölni,az az igazság,nem biztos hogy tudnék már.

Csak nagyon szélsőséges esetben lehet belőled gyilkos.

És pszichológus!

2012. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. A sötét múlt kötelez...
2012. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész fejben dől el, ha hagyod kiszolgáltatni magad a gondolatoknak... Akkor igen. Ne aggódj nem csak neked van sötét múltad.

Bár általában ilyenekből lesznek a sorozat gyilkosok... Vagy a jó emberek. De te döntesz az életedről.

2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Bár általában ilyenekből lesznek a sorozat gyilkosok.."


Ez jó! Van remény.

2012. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán kicsit túl nyersen lett mogfogalmazva... de na, ez is a pakliban van.
2012. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!