Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ettől a rossz érzéstől soha...

Ettől a rossz érzéstől soha többet nem fogok megszabadulni? Mit tehetek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.Állami gondozásban nőttem fel.Kaptam egy kis pénzt amiből tudtam házat venni egy város közeli faluban.A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt jóban rosszban boldogok vagyunk együtt. Én suliba jártam ő dolgozott nagyon jól éreztem magam boldog voltam. Azonban ez a boldogság megszűnt mikor 3 hónapja kijöttünk Angliába,hogy tudjunk venni egy jobb házat egy városban ,jobb autó meg ami kell.Alig találkozunk sokat dolgozik ő is meg én is. Nem találom a helyem.Félek az utazástól mert a munkahelyem egy órányira van, nem tudok nyugodtan aludni,sokat stresszelek mindenen,hangulat ingadozásaim vannak és rossz gondolataim.Kirekesztettnek és magányosnak érzem magam.Hiába a sok pénz nagyon hiányzik az eddigi gondtalan életem.Félek,hogy ezek a rossz érzések soha többet nem fognak elmúlni akkor sem ha haza megyünk végleg. Mit tegyek ,hogy jobban érezzem magam?

2015. szept. 19. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
barátkozz emberekkel gyakorold a nyelvet... csak a barátodat sajnálom, a csajok 99%-a ugyan ebben a helyzetben fél év múlva már helyi fickóval jár, aki sokkal szórakoztatóbb, kedvesebb, mint egy magyar pasi, akinek meg kell szakadnia azért a pénzért, amiért ő meg sem moccanna.
2015. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerencsére a kapcsolatom a párommal jó annak ellenére,hogy keveset találkozunk. Van egy két ismerős már akivel szoktam beszélgetni vagy ilyesmi de tőlük is inkább óckodok meg elfáradok abba,hogy csak makogok mert nem nagyon tudok angolul.nem akarom feladni de nagyon szeretném magam jól érezni.
2015. szept. 19. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuld a nyelvet. Nem tudsz beszélgetni, az a bajod. Meg a kezdeti kultúrsokk, amin minden külföldre kiköltöző átesik. Ha nem lovallod bele magad ebbe az "itt minden szar, haza akarok menni" érzésbe, akkor pár héten belül egyre jobban meg fogod találni a helyed. Szabadidődben meg foglald le magad, süss sütit a barátodnak, keress a neten ingyenes programokat a közelben és mozduljatok ki együtt, nézd meg a kedvenc filmjeidet angolul... azt a napi 1 óra utazást oda vissza ne vergődéssel töltsd, hanem vegyél egy ipodot, vagy okostelefont, tölts le rá angol nyelvleckéket és hajrá! Legyél kicsit önállóbb, ne nyafizz, van elég baja a barátodnak, ne legyél még te is plusz kolonc a nyakán. Keress Facebookon helyi magyar lányokat, próbálj összebarátkozni velük, ilyesmi... nem szabad otthon gubbasztani és hátrafelé nézni, hogy otthon milyen jó volt, kimentetek, akkor most már csináld végig! Aztán ha összegyűlt a szükséges összeg, akkor meg mennyivel jobb lesz úgy hazajönni, hogy szó szerint mindenetek meglesz, amire vágytatok. Bírni fogod ne aggódj, csak eleinte ennyire nehéz. Én hatodik éve vagyok külföldön, jól tudom, hogy min mész át, de el fog múlni a kezdeti viszolygásod.
2015. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!