Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet idegesítő egy ember...

Mi lehet idegesítő egy ember külsején?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség, amit most írni fogok, de hiába agyalok ezen, egyszerűen nem találok rá magamtól választ.

Ha valahova elmegyek elintézni valamit, akkor az ott dolgozó nők durván bánnak velem és a végén már kiabálnak velem. Az elején azt gondoltam, hogy a sok munka miatt feszültek, vagy csak egy rossz nap miatt. De ez már többször is előfordult és megfigyeltem, hogy az előttem vagy az utánam következő emberekkel sokkal kedvesebbek és még mosolyognak is rájuk. Általában elmondom, hogy miért mentem oda és felteszek ezzel kapcsolatban pár kérdést. Ezután egyből durván válaszolnak nekem és a következő pillanatban azon kapom magam, hogy már kiabálnak velem. Én igyekszek illemtudó lenni. Nem tudom a viselkedésemet hogyan korrigálhatnám még. De most már az is megfordult a fejemben, hogy a maga a jelenlétem idegesheti fel az embereket. Szerintetek? Egyszer olyan is volt, hogy bementem egy boltba és az ott dolgozó eladónő felvont szemöldökkel megvetően végignézett. Nagyon rosszul esett és a többi eset is. Szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogyan.



2016. aug. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád hogy nézel ki. Milyen ruhát hordasz, milyen a hajad, van -e testékszered, stb...
2016. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rakj fel kepet magadrol
2016. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát... Vékony vagyok átlag magasságban. Vállig érő barna hajam van (vagy egy kicsit rövidebb). Most nyáron leginkább egy egyszerű pólót szoktam felvenni és hozzá egy bőfazonű vagy szűk farmert. Esetleg nagyon meleg időben rövid overált.
2016. aug. 8. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmm nem tudom, esetleg lehet, hogy olyan kis esetlennek, félénknek tűnsz, ezért rajtad vezetik le a feszkót, mert látják rajtad, hogy úgyse állnál ki magadért?
2016. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fültágító, nyelv, orr, stb piercing? Van valami társadalmilag kihívó rajtad? Orrkarika, arctetoválás, ilyesmi?
2016. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Tényleg nem szeretek feleslegesen balhézni, ezért csak tűröm. Igyekszek határozottabbnak tűnni, és volt olykor hogy tényleg határozottan beszéltem az egyik hölggyel, de attól csak még idegesebb lett.


#5 Nincs se piercingem, se tetkóm. Bár bevallom volt egy "kisebb" rocker korszakom.

2016. aug. 8. 20:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2016. aug. 8. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább viselkedés, mozgás lehet idegesítő. Szimpla külsőn még nem hallottam,hogy valaki felhúzná magát. Engem bizonyos hangok idegesítenek, ha egy embernek ilyen a hangja, akkor igyekszem kerülni, leépíteni a vele való kommunikációt. Szerencsére ez ritka de többször előfordult már. Ez a hangtípus valahogy agressziót vált ki belőlem.

Hogy a te külsődön mi lehet taszító (ha egyáltalán az a gond), azt nem tudom megmondani de szerintem egy átlagos ember nem igazán vált ki agressziót szintén átlagos emberekből. Én pl. időseknek nem vagyok szimpatikus, míg az ilyen ügyintézők, eladók stb. mindig kedvesek velem, akkor is ha az előttem lévő egyed láthatóan felhúzta őket. Pedig nem vagyok épp átlagos megjelenésű sem, kisebb községben az ilyeneket nézik ki, mint én.

2016. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak jobban magadra veszed és másnak nem is tűnne durva bánásmódnak, amit te annak érzékelsz.Ne foglalkozz vele.Szerintem lehet nem is a külsőd, hanem a kisugárzásod az esetleg, ami okozhatja. De ne foglalkozz ezzel, mert megérezhetik, hogy nem fogadod el magad és akkor ők sem fogadnak el téged.
2016. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Akkor megpróbálok kevesebbet beszélni. És igyekezni fogok nem magamra venni ezeket a dolgokat.


Még egyszer köszönöm a segítséget.

2016. aug. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!