Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha idegesít hogy...

Mit tegyek ha idegesít hogy bámulnak?

Figyelt kérdés

19 éves átlagos lány vagyok,szőke,kék szemű,tejfehér bőrű,kicsit telt,nagy mellű.Átlagosan öltözöm,ritkán sminkelem magam.

De páran mindig nagyon megbámulnak,nem tudom miért... Férfiak,nők is egyaránt,zavar... Ma is egy csaj a buszon végig bámult,és a barátjával beszéltek rólam,és ha ránéztem felhúzta a szemöldökét...Nők amúgy mintha jobban bámulnának...



2016. aug. 3. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

A pasik ábrándoznak a csajok meg irigykednek ha a leirtak teljesen takarják a valóságot akkor kétségtelen ez a helyzet. A szép embereket amugy is sokan megbámulják még többen mint a rondákat. Én is ha látok egy érdekes embert akkor jol megbámulom pl. anno a buszon volt egy lány akinek olyan szemöldök csontja volt min egy ssj3 gokunak és ahányszor a buszon volt néznem kelett :D csak ugy.

Nem tehetsz ellene hallgass zenét, nézelödj te is ki az ablakon vagy olvas könyvet vagy valami. Esetleg mosolyogj vissza vagy integess hogy észre vegyék magukat. f/23

2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Mert annyira g.e.c.i szép vagy b.a.z.d.m.e.g hogy muszáj megnézni téged!!

Öcsém...ki ekkora ostoba hogy megkérdezi miért nézik meg,oda írja "kicsit telt,nagy mellű." -.-

Mégis milyen választ vársz?

2016. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Húzz csadort.
2016. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
65%

Ha ennyire zavar, menj oda és udvariasan szólítsd meg. Mondjuk például: "Ne haragudj, lehet, hogy rosszuk vettem észre, de mintha engem néztél volna. Ha nem így van, nagyon sajnálom, csak megszerettelek volna kérni, hogy ne nézz ennyire feltűnően, mert sajnos ettől a hideg futkos a hátamon". Oszt lám, probléma megoldva. Az a gond az emberiséggel, hogy senki nem mer kiállni maga mellett, vagy leszólítani egy alakot. Menj oda, mondd meg(UDVARIASAN!!), hogy mi a problémád, és TÁDÁMMM! Minden újra oké. Vagy ha nincs szerencséd,akkor egy pszichipatát fogtál ki, akinek a fagyasztójában két nappal később fedez majd fel a rendőrség. De ebben az esrtben legalább az vigasztalhat, hogy te megpróbáltad.

Könyörgöm, manapság már mindenkit megbámulnak. Te meg különösen okot is adsz rá. Hiszen minden átlagos embert megbámulnak, hogy magukban szívmelengető gondolatokkal bombázzák a szerencsétlen illetőt. Sok sikert!

2016. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom az olyan válaszokért mint pl:. az 1#

Ember ide jársz növelni az egód?

2016. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem egót növelni! Akkor azt nem itt tenném,nem dicsekedem,nem tartom magam "hűde szép"nek,csak zavar!
2016. aug. 3. 22:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy külföldön nem bámultak meg csak itthon,ilyenek a magyarok.:/
2016. aug. 3. 22:23
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Hogy egyeseknek mennyire nagy problémái vannak...
2016. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Én általában visszabámulok..csak észreveszi magát..
2016. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kösd fel magad külföldön...

Ha ILYENEK A MAGYAROK... Örülj neki hogy nem erőszakolnak meg...-.-"

2016. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!