Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább ebbe a...

Nem bírom tovább ebbe a faluba és ebbe a családba, már depresszios vagyok mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, ki se megyek a házból.

Nagyon sok bennrm a gyűlölet es nem tudok örülni semminek se persze ezt leplezen es szoktam nevetni meg viccelődni itthon de mar azt se fogok a holnapi naptól. Elegem van .

A családom nem normális , nem is tudom h mit irhstnek róluk


Nem akarnak be íratni iskolába és azt mondják h en nem akarok jarni ( már egyszer ott hagytam de most vissza akarok menni szeptembertől)

Könyörögtem anyámnak 2 napig h irasson be pincérnek ami csak három éves, es mintha meg se hallaná amit mondok.

De ennek ellenére kb egy órája azt ordibalta hogy gondolkozzak el h mi lesz belőlem mindig arra utal hogy aljak ki a sarokra. Szegeny magából indul ki, utálok itt mindent.


Nem tudom milesz szerintem meg fogom olni magam én ezt nem birom tovább....

Enni se adnak meg veszekednek ordibalnak ha eszek, meg azt mondják en eszek meg mindent stbb...


Nem bírom ki itt 18 eves koromig mit tegyek?


2016. aug. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be abba az iskolába, ahova szeretnél beiratkozni, és mondd el, hogy mi van. Biztos fogják tudni, hogy konkrétan ott, ahol laksz, hova lehet fordulni ilyen esetben. Kollégiumban is lakhatnál, ha felvesznek, abban is tudhatnak segíteni. Vagy ha nem, meg fogják tudni mondani hogy mi a teendő (gyermekvédelemmel felvenni a kapcsolatot pl.).
2016. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sosem értem az ilyen szülőket!elég szomorú hogy ilyenek pedig a szülőnek lenne a dolga hogy neveljen és próbáljon normális embert faragni belőled ami azt is jelenti hogy minél jobb iskolát kellene elvegezned! Sztem a pincér egy nagyon jo szakma..külföldön is tudnál vele helyezkedni...az meg hogy állj ki a sarokra az egy hülyeség mit csinálnál ott kéregetnél? Ugy sajnállak:( bárcsak segíthetnék!!
2016. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"Ordibalnak ha eszek, meg azt mondják en eszek meg mindent stbb... "


Ez a mondatod nagyon szíven ütött.

Nálunk is ez a helyzet. Apám azt nézi ki mennyit eszik. Utálok akkor enni amikor itthon van.

Azt várom szinte mindig,hogy mikor megy boltba vagy ide-oda és akkor rohamozzuk meg tesóimmal a hűtőt.

17/L

2016. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jezus maria en is így vagyok. Szamoljak hogy miből mennyit eszek, ha kimegyek a konyhaba jönnek nezni hogy mit csinálok.
2016. aug. 21. 20:22
 5/7 anonim válasza:

Jaja.

És ha véletlenül meglát akkor egyből felkiált,hogy: "Már megint eszel???"

Ott abban a percben elmegy az étvágyam és visszarakom a kaját.

Volt már,hogy hozzávágtam a kenyeret és azt mondtam neki,hogy:"Hogy itt van akkor edd meg te!"

2016. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat ismerős a helyzet.....


De majd megbanjak ezt!

2016. aug. 21. 20:52
 7/7 anonim válasza:
Szívesen megismernélek
2016. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!