Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Napok óta nem eszek semmit, nem beszélek senkivel, a mamám el akar vinni pszihologushoz mert nagyon zárkózott vagyok. Nem akarok elmenni, de mivel győzhetném meg, hogy normális vagyok? Vagy esetleg tényleg depressziós vagyok?

16 éves lány vagyok, kb azóta vagyok ilyen amióta szakítottunk a barátommal, de most felerősödött.


2016. júl. 6. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mely letargiaba eshettel.

Azt nem tudom, hogy depresszios vagy e, de nem artana tultenned magad ezen a dolgon. Mozdulj ki, csinalj valamit. Majd jon egy kocetkezo pasi az eletedben. ;)

2016. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós. A depresszió nem napok alatt alakul ki. Csak annyi a baj, hogy szomorú és csalódott vagy a szakítás miatt + kamasz vagy ami alapvetőleg is jár hasonló hangulatingadozásokkal.
2016. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!