Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a régebbi...

Hogyan dolgozzam fel a régebbi sérelmeket?

Figyelt kérdés

Az exem,és az ő exe,és pár barátjuk lehordott,legyalázott mindennek... Én normálisan beszéltem az exem volt barátnőjével de ő nekem esett csak úgy lehordott mindennek,normálisan szóltam hozzá erre nekem esett hogy ne ugassak,és elkezdte gyalázni a külsőm...Azt hiszi neki mindent lehet... Kiosztottam de tovább gyalázott lekellett tiltanom,erre az exem is rákezdte,és egyik barátjuk is...Mindez facebookon történt kb 2hónapja...

Mit tegyek?Sokszor úgy érzem szétvet az ideg,a harag... Hogyan lépjem ezeken túl? Már a jelenlegi párom is zavarja hogy annyit beszélek az exemékről...

19L Amúgy székelyek ezek az állatok...



2016. aug. 23. 01:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Még a székelyeket is megutáltam,mert akikkel eddig beszéltem többségük,primitív,állat aki csak úgy átgázol a másikon...
2016. aug. 23. 01:57
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Fogd meg a monitort, lépj 2 lépést hátra. Majd izomból bszd fejbe magad a monitorral.

Garantálom hogy egy darabig nem fogod látni a gyalázkodást facen.

2016. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Digo jó tanácsokat szokott adni, szerintem ebben az esetben is érdemes megfontolni.
2016. aug. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És Digo bizonyára ugyanezt csinálná, gondolom :'D

Csak szimplán felejtsd el őket, és ne traktáld a párodat ilyen felesleges dolgokkal.

2016. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt felesleges indulatokat szülne ez a kérdés, hadd szögezzem le, nem az volt a baj ezekkel, hogy székelyek, hanem az, hogy hülyék. Épp elég lesz, ha őket fogod utálni.


Te pedig lehetnél határozottabb, amikor meg kell védjed magadat. Letiltás gombja biztosan van a fácebóknak a te oldaladon is, ne sajnáld megnyomni ha kell!

2016. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!