Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a halálát?

Hogyan dolgozzam fel a halálát?

Figyelt kérdés

A párom 2 hete halt meg mellettem az autóban. Én megúsztam pár karccal. Azóta alig eszek, folyton csak sírok. Nem tudom elhinni, sem elviselni a halálát. Jobb lesz ez valaha?

18/L


2016. máj. 23. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2016. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de gyakorlatilag engem hibáztatott, inkább faggatott, mint segített...így már egy pszichológusban sem bízok..
2016. máj. 23. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma ezzel a hangulattal. Ha két hete történt egy ilyen tragédia, nyilván ki vagy borulva. Felesleges pszichológushoz rohangálni akkor, ha teljesen indokoltan van kikészülve az ember.


Ha fél év múlva is pontosan ugyanitt tartasz, akkor már elkezdhetsz gondolkodni azon, nem kellene-e segítséget kérned.


Addig meg igyekezz elfoglalni magad, itt a nyár - ha máshoz nincs kedved, járj el jó nagyokat sétálni legalább.

2016. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jobb lesz! Most nagyon nagyon kilátástalannak tűnhet, de tudnod kell, hogy nem tart örökké ez az érzés. Benned lesz, de meg fogsz tanulni továbblépni. Enni viszont próbálj meg rendesen, tudom, hogy nehéz, de muszáj!

Idővel tényleg könnyebb lesz az egész. Ne gubózz be, ne ülj otthon, fontos, hogy mozdulj ki, legyél olyan emberek között, akik szeretnek téged. Minden rendben lesz!

2016. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit a 4-es ír + legyél minél több olyan ember társaságában, aki/akik ugyanúgy szerették, mint te, és akik együttéreznek veled... menjetek együtt sétálni, kirándulni! Keressétek fel azokat a helyeket, ahova ő is szívesen ment... emlékezzetek, gyújtsatok gyertyát, beszélgessetek róla... sírjátok el könnyeiteket!

Egy könyv mottója volt:

"Kit szeretnek az istenek, korán magukhoz szólítják!"


Fogadd részvétemet!

2016. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.Az idő ahogy telik, neked is enyhülni fog a fájdalmad. Próbáld őt elengedni. Mást nem tehetsz.Csomagold el azokat a holmikat egy dobozba, hogy ne is lásd amik rá emlékeztetnek. Így könnyebb lesz.Részvétem neked.
2016. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A let orok. A halal nem a veg. Most mahad sajnaltatod. O koszoni sxepen jol megvan.
2016. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lezer1 válasza:
azért faggatott az agyturkász hogy megtudjon a körülményekről többet...szerintem ennek így kellett történnie mert oka van a másik hogy csak a teste halt meg a lénye tovább él de ettől persze hiányozni fog a teste is.
2016. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!