Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtattok a dolgokon?

Hogyan változtattok a dolgokon?

Figyelt kérdés

Minden ember életében van olyan, hogy úgy érzi, a rutin, a szürke dolgozós hétköznapok megfojtják őt. Ilyenkor mindig mindenki azt mondja, hogy olyankor ideje változtatni. Igen ám, de az átlag ember, aki átlag fizetésből él, hónapról hónapra, az nem ugrál könnyedén, nem vált munkahelyet, nem megy el 2 hétre valami csodaszép helyre, hogy picit kizökkenjen.


Amikor ti kicsit padlóra kerültök lelkileg, akkor hogyan húzzátok vissza magatokat?



2016. aug. 26. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nem minden változáshoz kell pénz...

pl ha eldöntöd minden reggel elmész futni, ott max a ruházatra kell pénz, ha nincs megfelelő ruhád hozzá...

és már ez is óriási változást tud hozni az életedben...

vagy ha elkezdesz olvasni, vagy tanulni valamit online...rengeteg olyan lehetőség van ami megoldható extra anyagiak nélkül is!


23F

2016. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én amikor éreztem, hogy valami nem ok, nálam a kajálás volt amin először változtattam-jobban is lettem tőle, kevesebb szar kaja, több organikus élelmiszer, csak csirke hús. én még elszoktam menni egy közeli Tisza partra és telókat otthon hagyom és csak bambulom a vizet és jönnek a gondolatok, hogyan tovább, először magaddal kell tisztába jönnöd, megszeretned újra magadat és utána szépen lassan helyrezökken minden, de persze türelem is kell hozzá, nem pikk pakk változik meg az élet, mármint nálam így szokott lenni.
2016. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!