Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek, hogy soha nem lesz...

Félek, hogy soha nem lesz párom? 15/L

Figyelt kérdés

Lehet, hogy korai még ilyenek miatt aggódnom, de nem tudom kiverni a fejemből ezt a gondolalatot.


Félek, hogy sosem lesz egy fiú sem akinek kellenék, illetve akit Én szeretnék. Azt nem tudom, hogy fogok reagálni ha egyszer talán szerelmes leszek, de eddig úgy vélem, ehet csak azért mert álmodozok illetve szerintem minden lány álmaiban ez benne van, hogy helyes legyen... Tudom, hogy nagyon felszínes dolog, nem is ilyen szoktam lenni, illetve vagyok az emberekkel, de ha belegondolok, hogy "Az Én párom", akkor rögtön valami helyes jut eszembe. A másik, ami miatt szerintem nem lesz párom, hogy eddig életem során egy létező élő vagy halott emberre nem tudtam azt mondani, hogy tegyük fel, hogy korosztályomhoz tartozó és járnék vele, szóval mintha nem érdekelnének az emberek! Pedig kevés valóságos álmaim egyike, hogy legyen egy párom akivel életem végégi lehetek.

Meg attól is félek, hogy egyik fiú sem fogadna el olyannak amilyen vagyok.

Apám még régebben, 2-3 éve mondta, hogy velem senki nem járna, mert minek ha olyan vagyok (szóval ki járna egy hülyével...). Amúgy nem vagyok hülye, csak apámnál vagyok hülyébb olykor a szokásosnál mert néha egyikünknek elgurul a gyógyszere, és sokszor nem tudok mit reagálni, ezért "lefagyok".


Szerintetek egyszer lesz valakim? Csak mert már egy ideje komolyan gondolkozok azon, hogy megígértetem magammal, hogy soha az életben nem lesz párom, az Ő érdekében mert jobban járna bárki mással. :/



2016. aug. 27. 23:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ne halgass Apukadra,gyakori szuloi habitus sajnos amit leirtal. Mindenkinek van parja,neked is lesz! Nem felszines dolog ha nem csak a belso tulajdonsagaira gondolsz valakinek,mindketto a szamit,tehat a kulso is es igy a szexualis vonzalom is. Nekem van olyan ismerosom akinek az elso baratja/baratnoje 23evesen volt. Szerintem fokaszalj elso sorban magadra a celjaidra az eletben,tanulasra,aztan,foglalkozz egy picit a kulsoddel is ,legyel apolt,csinos,de ne vidd tulzasba... elobb utobb ugyis jonni fog valaki. Mindenkinek van,volt,akad parja!
2016. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! :)

Azokra fókuszálok, bár nem nevezném olyan célnak amit teljes szívemből tennék, de azokra koncentrálok. Alap, hogy foglalkozok a külsőmmel, utálok ápolatlan lenni, de nem is csípem ki magam annyira, hogy 1 kg festék és alig takaró ruha.

2016. aug. 28. 00:17
 3/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Biztos lesz barátod. És ne ígértess meg magaddal ilyen hülyeséget. Lecsó voltam sziasztok.
2016. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek van parja,neked is lesz!"


Ez azért khm khm... erős túlzás, nekem nincs, és még rengeteg szingli van a világon.


A lentebb átfogalmazott, melyben benne van a "volt" is, már pontosabb.


Kérdező, 15 évesen azért ezt még korai kijelenteni, még sok év megy majd el keresgélésekkel és próbálkozásokkal, és 90% hogy lesz párod, az már más kérdés, hogy csak időleges kapcsolataid lesznek és végül amúgy nem lesz vagy megtalálod életed párját és akkor úgy alles zusammen forever lesz párod.

2016. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Én hasonló cipőben jártam sokáig, és tudod, az, akiről le tudsz mondani, hogy mással jobban jár, nem az Igazi :)

2016. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz barátod, ha eljön az ideje.
2016. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem az még a jobb eset ha olyan nincs aki neked kellene, mintha úgy lennél vele mint én hogy én nem vagyok jó senkinek:D


Egyébként nem kell ezen parázni, elég akkor ha 35-40 évesen is hasonló helyzetbe vagy (arra van a kapuzárási pánik).

2016. aug. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, s olyan emberek félnek az ilyentől, akik kapcsolatfüggők vagy olyan a személyisége, hogy önmagától is elfordulna vagy antiszoc életet élnek.


Ha egyikse akkor legyen önbizalmad keresni a szerelmet. S ne add fel, ha olyan van.

Valaki 30-40év felettiként találja meg az igazit, valaki meg fiatalon.


Mi 17(ő)-19évesen (én anno) jöttünk össze. Azóta együtt, leginkább a bizalom s a szókimondó őszinte nagy szájú emberek vagyunk, mindent megbeszélünk (testi-lelki dolgokat is, avagy ha bántó dologról is van szó.>< )


Lehet lesznek szégyenlős pirulós helyzetek pl szembenézni azzal akivrl járni akarsz, de csak azt mondom cselekedj, mielőtt más keresi fel. (régen sok ismimet ha nem biztatom, mással jöttek volna össze a "kiszemeltek")

Ha nemet is mond akárki, ne lógasd az orrod sokáig, mert lehet a 4 fal közt depizel, miközbe lehet megismernél mást.


Nem kell idegeskedned, néha olyan embert is láthattam párjával, akiről mindenki aut mondja "egyedül fog megsavanyodni" stb...


Álmodozni énis álmodoztam, ezzel nincs gond. Háát nem volt könnyű olyan embert találni, aki érdekelt is. Voltak randik, de nem nagyon fogott meg egyik személyisége se.


Tucatnyi randival (egy ital mellet vagy pizza stb + dumáltunk) de azokból 6 "újra randi" volt, aztán csak csalódtam. 4 személy volt az, aki bejött, egyik homi volt xD, másik járt egy felsőbb évessel (csajt ismertem s szóltam neki buktassuk le a srácot), harmadik kiderült inkább jó barát de párnak nem (5hónapos kapcs.) , a 4. meg átvert s meglopott (2év után).

Jelenlegi páromban nem csalódtam s 98%ban az esetem (maradék 2% problemom hogy művész vagyok s nem éppen ért hozzá>< pedig jó lenne együtt alkotni ^^)


Hosszú az élet s fiatal vagy, ki tudja mikor botlasz bele a nagy Ő-be haha. S az álmodat ne hagyd, hogy az maradjon!

2016. aug. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15 evesen en is ezt ereztem, sot utana meg nagyon sokaig... 21 eves koromig. Akkor ismerkedtem meg a parommal, akivel bar kicsit bonyolultan indult a kapcsolatunk, de o volt az egyetlen aki mellett tenyleg onmagam tudok lenni. Probalkoztam addig is, de soha, senki mellett nem tudtam annyira elengedni magam, mint mellette. O ugy szeret, ahogy vagyok, kicsit hulyen, kicsit hisztisen, de csupa szivvel es a hulye kis ragaszkodasommal egyutt. 15 evesen meg raersz, ne parazz ra. :)
2016. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lesz, de ez van. Majd, ha már nagyon nem bírom, akkor leugrok egy hegyről, az itt Ausztriában van sok.
2016. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!