Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van párom, szakítani szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, szakítani szeretnék vele, de félek hogy soha nem találok mást, aki ennyire szeretne. Szakítsak vele ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most megyek egyetemre. Mi van ha már soha nem fog engem senki ennyire szeretni mint a jelenlegi párom?
2016. júl. 23. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És te ennyire nem szereted őt?
2016. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az élet kockázatos.
2016. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen pont hogy könnyen ismerkedhetsz majd hasonló felfogású emberekkel. Ne félj!
2016. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Lefordítom: félsz, hogy soha nem találsz mást, aki ennyire jóképű lenne. Nem is fogsz szakítani, amíg nem találsz ilyet.
2016. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen, a nem kockáztat az nem nyer.

Vagy idézhetném Oxidot: "Aki nem változik, az nem éli az életet, nincs tapasztalata, így csak egy helyben lépeget."


Szóval ha nem változtatsz és maradsz ugyanabban a helyzetben, ugyanazon a ponton, nem leszel boldog és esélyed sincs, hogy találj valaki mást.

2016. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi, hogy ezt írom, de 19 évesen úgy beszélsz, mint egy kiélt vén öreg szatyor, kit már jövő héten lehet a föld alá temetni.


Hány éves is vagy? 19? Ez mit is jelent? Tehát, hogy kb 70 évből éltél még csak 19-et. Az élet kezdetén vagy.

Mit sírsz itt, hogy soha nem fogsz találni senkit?


Jesszus, ember, kapj már az agyadhoz, ha van!!


MOST kezdődik számodra csak az élet!


Egyébként meg minek akarnál benne maradni egy sz..r kapcsolatban, ami már úgysem működik?

2016. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a mostani párod,miért nem szereted már?:(
2016. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem engedd el, ha már nem szeretnél vele lenni. Előbb-utóbb úgyis feltűnik neki, megérzi. Jobb könnyíteni a lelkeden, szerintem szakíts, ne áltasd őt. Egyébként én úgy hallottam, hogy ezek úgy szoktak menni, hogy a párkapcsolataink által, folyamatosan fejlődünk, és akkor egyre jobb és jobb párkapcsolatokba futunk bele, fejlődünk egymás mellett, és így kiérdemeljük, hogy egyre jobb, harmonikusabb, boldogabb, nagyszerűbb kapcsolataink legyenek, és a végén találkozhatunk az ikerlángunkkal, duálpárunkkal, aki már teljesen a tökéletes pár, merthogy eljuttok oda, hogy egymás mellett a többi-többi párkapcsolataitokban tökéletes társsá fejlődtök, és akkor a végén kiérdemlitek, hogy a másik feletekkel is lehettek együtt párkapcsolat-szinten. De ez amúgy az utolsó inkarnációkra szokott teljesülni, szóval a pár utolsó inkarnációra, előtte max nagyon rövid időkre futhattok össze. Szóval a következő párkapcsolatod majd ami lesz, ha lesz, akkor az majd jobb tud lenni; de nem hagyod meg a lehetőségét, ha "lehorgonyzol" valakinél.
2016. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szakítani szeretnél vele s attól félsz "jajj nem fos senki íly ennyire szeretni"... Szégyeld a pofádat... Ha annyira nagy szeretetet ad akkor minek dobod ki?

Pofátlan női birtoklási vágy s öncentrikus "szeress engem"...

Szakíts mert ez csak Rólad szól ezek szerint... Fuhhh

Tartsál egy ölebet... Az mindig szeretni fog, de lehet aztis kidobnád, mert megrágná egyszer a cipődet...

Tuti 19 vagy?

Én annyi idősen alakitottam ki a jelenlegi kapcsolatomat (5 éve)


Valami nem stim ha szakítani akarsz vele...de veled se stim ha nagy szeretete ellenére itt kérdezed a népet.


Legalább pár mondatba az okot írtad volna le...

2016. aug. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!