Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 lány sem ír nekem FB-n meg...

1 lány sem ír nekem FB-n meg sehol sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A héten volt a Gólyatábor és ott megismerkedtem pár emberrel, köztük lányokkal is. Ott nekem mondtam olyat, hogy párembernek tetszek meg ilyen hasonló dolgokat. De egésznap nem írt senki nekem FB-n. Én úgy vagyok vele hogyha titszik valki akkor írok neki. Akkor vagy hülyeségből modnták vagy nem tudom, de valakin láttam, hogy kedvel meg ilyenek, de ő sem írt. Mi lehet akkor a baj nem tudja valaki? 15/f

#Facebook #valakiknek
2016. aug. 28. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Arra még nem gondoltál, kedves, hogy valaki nem facebookon éli az életét, és nem ott írogat mindenkinek? Van, akinek egy facebook üzenet semmit nem jelent:D amúgy meg te vagy a fiú, neked kéne ráírni a lányokra. Nem nekik rád.
2016. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, ha neked tetszik valaki, írsz neki. Hajrá, ha tetszett valamelyik lány, írj neki te. Ha senki nem tetszett, akkor miért gond, hogy senki nem ír?
2016. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint vagy hazudtak, vagy nem mernek írni és várják, hogy te írj nekik.
2016. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"párembernek tetszek"


És ő se ír? Akkor passz...

2016. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... és mint valami Jane Austen regény főhősnője, otthon ül az ablakban, és várja, hogy levelet hozzon a posta.
2016. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1-nek majdnem zöld ment, de aztán agyhalottságát nyilvánította meg. ://

Miért fb köré rakod, fb csak a kör közepén kívül van valahol messze.

Ha te a sok lehetőségnél ilyen messze kezded.. hát sajnálom, de nem mindenki ilyen ésszerűtlen.

2016. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nagyon nem értelek. De nem is akarlak :D ha nem tetszik a válaszom, így jártál:*
2016. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!