Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vesz észre sehol...

Miért nem vesz észre sehol soha senki?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem....akárhova megyek nem vesznek észre vagy nem foglalkoznak velem...tény hogy zárkózott vagyok kicsit de azért próbálok nyitni mások felé....a fiúk sem szólnak hozzám soha...olyan mintha nem is léteznék...néha mondjuk jó hogy ilyen vagyok de nincsenek barátaim :( sokszor alszok el sírva mert mikor próbálok barátságos lenni annak is az a vége hogy mindenki sz*rik rám....most megyek új suliba és a 30 emberből 5 tudja a nevemet pedig volt gólyatábor is ahol próbáltam összebarátkozni az emberekkel...sokszor van olyan is hogy csak random nekem jönnek az emberek mintha észre sem vennének...pedig általánosban 8.ban mikor már volt pár ember aki felfogta hogy nyolc éve kerülget valakit akit nem is ismer na szal ők megmondták hogy jó humorom van és nevettünk is sokat....ez valóban igaz de ha senki nem vesz észre nem tudok poénkodni....vannak még olyan "különleges képességeim" hogy lány létemre trombitázok, jól tanulok, nagyon hajlékony vagyok, empatikus vagyok meg ilyenek...de ez sem érdekelt soha senkit....a lényeg az hogy nemtudom miért vagyok olyan mintha hangszigetelt üvegfallal lennék borítva...rengeteget sírok emiatt, borzasztóan félek az új sulitól és egyre depressziósabb leszek attól hogy olyan mintha lenne a világ én meg valahonnan egy dobozból/gödörből/lyukból nézném hogy mindenki milyen jól elvan. /egy 15 éves elkeseredett láthatatlan lány:(/

2016. aug. 28. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósi vagy?
2016. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
heves megye
2016. aug. 28. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tök jó barát lehetsz...
2016. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor nem nagyon tudok segíteni, legfeljebb abban hogy beszélgethessél valakivel.
2016. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
néha az az érzésem hogy senkinek nem tűnne fel ha nem léteznék....és sokszor megfordult már az is a helyemben hogy csak azért vagyok a földön hogy elszívjam az oxigént mások elől :(ahogy idősebb leszek egyre roszabb hogy ha szomorú vagyok senki nem segít ha boldog vagyok akkor meg nincs kivel megosztani
2016. aug. 28. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem vesznek észre és szintén nagyon elérzékenyülve alszom el, persze nem folyik a könnyem, de nagyon szomorú érzés.

Aki ismer, az tudja, hogy milyen vagyok és egy szimpatikus embernek tart, csak sokan nem vesznek észre, főleg a lányok közül. :/

Pedig mennyivel "erősebb", magabiztosabb lennék, ha körülvenne a sok igazbarát, s egy barátnő.


De úgy látszik ezeket a lételemeket egy normális élethez, nem nekem találták ki.


/Egy 16 éves elkeseredett láthatatlan fiú/

2016. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Na jövök én is, engem sem akar senki észrevenni :(

/egy 14 éves szintén elkeseredett láthatatlan lány/

2016. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Szellem vagy:)
2016. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Jaj már, ilyenért elkeseredettnek lenni? Majd találsz cimborákat az egyetemen!
2016. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, bár én mindig is szerettem az egyedüllétet, így ez a része nem zavart, sőt a dolog ott tetőzött, amikor a vonaton a kalauz sem vett észre - potyázás! - van előnye a láthatatlanságnak, de legalábbis lehet rajta derülni.


"...most megyek új suliba és a 30 emberből 5 tudja a nevemet..."

Koncentrálj arra az 5-re a többi nem érdekes. Ha abból marad egy, már az is jó. Ha pedig nem, akkor a különleges képességeidre alapozhatsz valami jó hobbit, amivel elfoglalod magad, és azon keresztül előbb-utóbb jönnek új ismeretségek.


"...sokszor megfordult már az is a helyemben hogy csak azért vagyok a földön hogy elszívjam az oxigént mások elől..."

Szerintem a világon egyetlen olyan oxigénmolekula sincs, amelyre rá lenne írva, hogy: "másoké". Szóval ne alacsonyítsd le magad, mert akkor azért nem fognak észre venni (kivéve akik lábtörlőnek akarnak nézni).

2016. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!