Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Női nem által irányított...

Női nem által irányított társadalom van?

Figyelt kérdés
Nem ellenkezhetsz, nem lehet eltérő egyéni véleményed, mert a nő azzal zsarol hogy akkor majd találsz magadnak mást. Vannak olyan férfiak akik ugyanúgy elitélnek dolgokat ugyan arra adnak mint a nők. azok a férfiak is csak azért tagadják meg a saját nemüket, mert máskülönben ha más véleménnyel lenne, ellenkezőleg a nő véleményével, akkor a nő ugyanúgy zsarolásba fojtja.
2016. aug. 30. 16:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
37%

16:03, a látványos és emlékezetes munkákat egyrészt azért hoztam fel, mert konkrétan ezektől fejlődik a civilizáció (feltalálók nélkül még mindig barlangba laknánk), másrészt pontosan azért, mert ha a fizikai munkákat vettem volna elő, ott még mutatóba se találok nőt, úgyhogy pont nektek próbáltam kedvezni...de hogy miért, azt nem tudom. Női asztalost, gázkészülékest, kályhást, kőművest, bányászt még mutatóba se látok sehol. Tessék, ezek nem látványosak és nem jár érte plecsni se. És egyikük sem keresi magát degeszre, úgyhogy SZVSZ eléggé alacsony jövedelmű munkák. Az egyéb kulimunkák tekintetében (buszvezető, kaller, pénztáros) kicsivel több a nő, de például a pénzügyi szektorban megintcsak a férfiak dominálnak, pedig a nők elvileg szeretik a pénzt, mégse nagyon találok női brókert, bankárt vagy ilyesmit.


Az egész világon nem volt közel-keleti felfogás, hogy nyomjuk el a nőket. Európában,Oroszországban, és (nem egységesen itt se!) Amerikában volt rá példa, de például keleten konkrétan ők voltak uralkodó pozícióban. Tudom, mert utánaolvastam. Magyarországnak is volt női uralkodója többször is. Abban igazad van, hogy nem járhattak bármilyen egyetemre, viszont felsoroltam csomó olyan dolgot is, ami nem egyetem függvénye. És egyáltalán nincs ellenemre hogy a nők jogokat kaptak és egyenrangúbbá váltak, ha esetleg ezt gondolnád. Nincs is azzal gond - a gond ott kezdődik, amikor a kötelességeikről megfeledkeznek. Ahogy Aladdin mondta Jaffarnak amikor dzsinné vált a rajzfilmben - "te akartál dzsinn lenni, megkaptad! Azzal más is együtt jár!"

2016. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
58%
Ejj, csak nem sikerült felfogni, na mind1, harcolj egyedül a realitások ellen.
2016. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Oké :) addig is szeretném ha egy csini bomba nőci megjavítaná a bojleremet, amíg még relative meleg van odakint :)
2016. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%

Elgondolkodtató. Igyekszem majd a jövő generációjaként úgy fejleszteni a világot, hogy férfiként ne érezd magad elnyomva.


15l

2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó. Ne fáradj. Az ilyenek szeretik magukat elnyomva érezni. Így legalább van kit hibáztatni a problémáikért ahelyett hogy tennének ellene.
2016. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

17:29, nekem ez nem probléma, de gondolom azt a részt nem olvastad el. Állítottam valamit, levezettem érvekkel, példákkal, ahogy az civilizált emberek közt "szokázsban" van, arról nem tehetek, hogy egyesek nem hiszik el hogy így van (mert nem akarják elhinni?) és inkább átmennek konok tagadásba. Eppur si muove, kedveseim, eppur si muove.


Apropó, most jut eszembe, női 3D-modellező sincs, pedig sokat tudnék perkálni egynek.

2016. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Szerencsére ott még nem tartunk, csak tombol a feminácizmus és a kettős mércézés. Minden jogot a nőknek, minden kötelességet a pasiknak, és szépen meg is ideologizálják, hogy me' a csúnyarossz férfiak kétezer évig elnyomták őket, most mi is jól elnyomjuk majd őket...

Természetesen az, hogy ettől ők maguk lesznek az elnyomók, az már ugye más téma.


A feminizmus mindig csak addig tart, amíg nem kell randira hívni egy pasast, vagy zongorát felcipelni a tizedikre :DDDDD

A #22 válaszadó remekül leírta az igazságot, zöld pacsit kapott!!!! Persze a sok feministának csípi a szemét, szaladtak is rögtön lepontozni, elvégre az könnyebb mint tenni a közvélekedés ellen ugye.


"Nők, ezért ne kényeztessétek el a fiaitokat... Abban a pillanatban, amikor rájönnek, hogy talán mégsem körülöttük forog a világ, képesek a seggükből előhúzni ilyen összeesküvés elméleteket..."


Fáj az igazság? Meg tudom érteni...


"Több száz férfi közül válogatni? Átgondolod te amit írsz vagy csak úgy gépelsz mint egy robot, ugyanazt a megszokott önsajnáltató szöveget?"


Felregisztrált a társkeresőre, és hátradőlsz. Egy idő után már számolni se fogod, hanyadik levelet kapod. Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.


"Nők: el vagyunk nyomva, mert a férfiak döntenek az egészségünkről, az oktatásunkról, a bérünkről, a munkánk értékéről, a saját, személyes értékeinkről, hogy hogyan (nem) kellene öltöznünk, hogy mitől érezzük szépnek magunkat stb.

Férfiak: EL VAGYUNK NYOMVA A NŐK ÁLTAL, MERT HIÁBA DICSÉRTEM MEG EZT A RIBIT, HOGY JÓL NÉZ KI, NEM AKART MÉGSE LEFEKÜDNI/JÁRNI VELEM, meg amúgy is van néhány női főnök."


Ugye nem kell leírnom, hogy ez milyen szép csúsztatás volt...?


"azt is irigyled a nőktől, hogy sokukat megerőszakolják?"


A férfiakat is, neféljcsak. A hűvösön napi rendszerességgel megy a kcsögölés. Ez gondolom nem zavar.


"Vagy azt, hogy eleve hátrányban indulnak egy férfival szemben egy állásinterjún, mert hogy bele van kalkulálva a dolgokba, hogy terhes lesz és gyes-re megy??"


Bekamuzod, hogy meddő vagy, nem lehet gyereked és kész. Nem tudsz hazudni, vagy mi? Dehogyisnem...


A melók jórészét pedig tényleg férfiak végzik, és semmiféle megkülönböztetés nincs ma már, amikor katonának is mehet egy lány, sőt, vízvezetékszerelőnek vagy útépítőnek is, szóval ez nettó mellébeszélés.

2018. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A nők nagyon durván túltolták a feminizmust, az egészet sikerült önmaga paródiájává változtatni. Önkényesen úgy értelmezik, hogy nekik már mindent szabad, a nagy gonosz férfiak a felelősek minden rosszért mert 2000 évig elnyomták őket, úgyhogy most kuss a nevük.


#6-#7, szeretném látni gyakorlatban is azt az egyenlősdit akkor! Kezdeményezzen a lány egyszer randit, és kötelező kvóták ne csak a kényelmes irodai munkákban legyenek, hanem mondjuk útépítők és bányászok közt is. Addig ez az egyenlősdi csak demagóg szarduma. Kaptatok is két egyforma mínuszt.


#10 ezt a baromságot majd akkor szajkózd, ha egy átlaglány nem kap hetente 10 levelet a társkeresőn úgy, hogy képet se kell feltöltenie.

Tehát könnyebben jutnak kapcsolathoz? Igen, könnyebben, mert van kiből válogatni.

Látom te is önkényesen úgy értelmezed az egyenjogúságot, hogy ide nekem a jópasit, de az átlag férfiak meg kussoljanak, mert nem jár alanyi jogon nekik senki. Igazam van? Úgyse fogod beismerni. Te is kaptad a mínuszt.


#11, akkor cáfold meg fröcskölődés helyett. Na mi lesz, mi tart vissza?

Ja hogy tényeket kicsit nehéz cáfolni?

Ment a mínusz neked is a baromságaidra.


#12, a társkeresőn nem százakból, de ezrekből tudsz válogatni! Ez akkor is így van, ha nem regisztrálsz fel, vagy felregisztrálsz, de mindenkit elküldesz a búsba, itt meg jó nagyokat kammantasz.

Ilyen párokat én is ismerek. Sőt, olyat is ismerek, aki meggazdagodott az MLM-átverésből. És ez az általános? Nem, nem ez. Innentől fogva hiteltelen vagy.

"Ezeket a viselkedéseket szeretik a pasik" "10 dolog amit ne tegyél, ha pasit akarsz magadnak" "5 dolog, amit a pasik utálnak"....jaaa hogy te a női bulvárszemét oldalak vegytiszta baromságait tekinted egyedül ténynek? :DDD ez nagyon szép, de sajnos ez nem a valóság.


#13, ti meg álljatok le a tömény férfigyűlölet lózungokkal, mert semmi mást nem olvasni tőletek. Ment a mínusz neked is.


#17 ha igazad lenne, nem volnának tömve a párkeresők szingli férfiakkal, főleg nem 20 éven aluliakkal. Tehát az állításod fals.


#18, ti meg állandóan példálóztok nemgazdag nemjóképű férfiakkal akiknek összejött egy kapcsolat. Tehát ez máris arra enged következtetni, hogy átlagos külsővel átlagos keresettel könnyű becsajozni? Mesélj még :DDD Most szépen a saját csapdádba estél ám!

Vagy úgy képzeled, neked szabad mazsolázgatni, az mérvadó, bezzeg ha a másik fél teszi ezt, akkor az nem mérvadó? :DDDDDDDDDDDDDDDDD nagyon háttal ülsz a lovon.

Ha a párkapcsolatnál a belső számítana, nem szórnátok a rendes, korrekt, becsületes férfiakat két kézzel a friendzónába, csak mert nem jóképűek vagy nem pénzesek.

Az pedig megintcsak mazsolázgatás, hogy a nők néhány munkáért kevesebb pénzt kapnak (mellesleg kamu is). Én meg tudok kapásból mondani egy csomó munkahelyet, ahova férfiakat fel se vesznek, főleg az óvodáknál-iskoláknál. A logikád alapján tehát most én is döngetheném a mellem, hogy milyen igazságtalanok velem.

Azt pedig már megszoktunk, hogy nektek minden "nőgyűlölet", aki nem nyalja kritikátlan hódolattal a seggeteket. Persze amikor ti gyűlölitek itt kórusban a férfiakat,az teljesen rendbe van ugye :DDD

Elég is volt a kettős mércézéseidből és a hazugságaidból. Kaptad a mínuszt.


#19, maradjunk annyiban, hogyha 22 éves korodig az összes pasi "defektes" volt, akkor ott vastagon veled lesz a probléma. Te mész szemben a forgalommal a sztrádán, nem ők.

Várhatjátok a sültgalambot felőlem, majd amikor 70 éves banyaként ücsörögtök egyedül a karosszéketekben Cirmivel és Nyávival, gondolkozhattok, hol bsztátok el a dolgot.

Az meg nem véletlen, hogy a férfiak sikeresebbek a tudomány vagy a művészetek területén: egyszerűen jobban értenek hozzá. A nőket senki nem korlátozta, hogy sikeres írók, festők, vagy zenészek legyenek, csak próbálod a férfiakra kenni a szart. Ment a mínusz.


#21, na akkor ennyit az egyenjogúságról. Gondolom te is azok közé tartozol, akik szerint az egyenjogúság arról szól, hogy akkor nekik már mindent lehet.

Ha meg követjük a logikádat, és a nő hozza a végső döntést a párkapcsolatban, mireföl ez a nagy cirmogás, ha szidnak titeket emiatt? Ti döntötök, nem? De. Akkor a balhét is ti viszitek el, ennyi.

Oda is ment a mínusz.


#26, a tisztelet nem jár alanyi jogon. Ki kell érdemelni. Férfiként is, de nőként is. Vedd tudomásul, hogy senki nem fog fejet hajtani csak azért, mert nő vagy. Ti is folyamatosan károgtok ránk, szidtok itt minket mintha fizetnének érte, ezek után miféle tiszteletet vártok el? Megtiszteltelek egy mínusszal.


#32 a realitásokkal mindenki tisztában van, itt egyedül te próbáltad tagadni őket, sajna nem sok sikerrel. A mínuszt azért kaptad.


#35, ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kaptad is a mínuszodat.

2018. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

én is így vettem észre, hogy a nők elkezdték egyoldalúan értelmezni az egyenjogúságot

mivel jóval több a férfi mint a nő, rendszeresen visszaélnek ezzel, legyen az érzelmi zsarolás, megcsalás, vagy bármi

nekik újabban minden el van nézve

tiszta Állatfarm lett az egészből, az egyenlők közt ők a még egyenlőbbek


16:57 ez úgy ahogy van, baromság

attól hogy "férfiuralom" volt, a nőknek ugyanúgy volt beleszólásuk a párválasztásba és a szülésbe is, maximum ha hercegnőnek születtél, akkor nem volt

ugyanúgy volt lehetőségük tanulni, karriert építeni, bármit, de nekik már akkor is kényelmesebb volt a pasas farvizén evezgetve éldegélni

férfiakat ritkán erőszakolnak meg? beszélj egyszer egy frissen szabadult sittessel, kisapám, majd rájössz, mekkora baromságot írtál!

mindamellett pedig hiába lehetnek nők is irányítói pozícióban manapság, kiderült, hogy semmivel sem jobbak, mint a férfiak (lásd Angela Merkel, aki beengedett egy rakás "migrácsot")


17:05 egyetértesz vele, remek, azonos szellemi szinten vagytok, csak gratulálni tudok

szépek vagytok így ketten, pofára ment a válogatás?

attól, kisapám, hogy ketten hajtogatjátok ugyanazt a baromságot, még nem fogja igazzá tenni!

soha nem voltak elnyomva vagy háttérbe szorítva a nők, kisapám, történelem szakon végeztem egyetemen, picit jobban belelátok a dolgokba, míg te max. a bulvárszemétig jutsz el

sok téren a férfiak vannak előnyben, kisapám, mert tőlük várják el a nők a jólét és a kényelem megteremtését...ha annyira akarnának küzdeni a jólétükért, megtennék...és ezt látjuk? nem, nem ezt...

mindamellett kisapám, csomó munkahelyen meg a nők vannak előnyben, pl. a szolgáltatószektorban

most akkor én is döngessem itt a mellemet, mint ti, hogy milyen igazságtalan a világ, el vagyok nyomva?

túl sokat képzelsz magadról, kisapám

az egyenlősdihez pedig nektek kéne inkább hozzászokni, mert egyelőre még mindig ott tartunk, hogy a pasi kuncsorog randevúért nálatok, ti meg élvezitek


17:34 kisapám, ha nem tetszenek az ilyen kérdések, eredj át más kategóriába, pl. az Ezotériába, a többi háborodott közé, ott nem fogsz legalább kitűnni...

tudod kisapám, aki sikertelen a nőknél, az joggal fogja a nőket hibáztatni, ugyanis részéről megvan az igény a kapcsolatra, a nők részéről nincs

attól, hogy te itt bőszen mosdatod őket, mert úgy kívánja az érdek, ez még tény marad

kisapám, ha látni akarod, egy átlagos lányra hány férfi nyomul, néz fel bármelyik társkeresőre!

majd utána szövegeljél arról, hogy nettó hülyeség az állítás, oké?

persze dehogy fogsz te felnézni társkeresőkre, egyből kiderülne, hogy meztelen a császár...

tudod kisapám, ha már egyenjogúságról pofázol, akkor az a minimum, hogy ti is annyira legyetek "sikeresek" a párkapcsolatokban, mint a férfiak...úgyhogy kisapám, ha a férfi szerencsétlen a párkeresésben, akkor az egyenjogúság nevében úgy fair, ha ti is azok vagytok

vagy úgy képzelted, eddig "évezredekig el voltak nyomva a nők, most szívjanak a pasik is"?

igazam van? eltaláltam?

ezek után, kisapám, te ne nagyon pofázzál itt egyenjogúságról, mert tisztán látszik, hogy közöd nincs hozzá, csak próbálod kihozni, hogy a férfiak járjanak rosszul, mert ragaszkodsz ehhez az eszeveszett baromságodhoz, hogy el voltak nyomva a nők...

ez az ostoba, szánalmas, kicsinyes bosszúállási kísérlet nagyszerűen jellemez téged meg a fajtádat: nektek minél legyen jobb, a férfiaknak meg minél rosszabb, csak mert "el voltatok nyomva"

az egyenjogúság nem így működik, kisapám, és soha nem is fog így működni, csak még jobban meggyűlölnek titeket, de te speciel rá is szolgáltál, sutyerák


17:34 tudod kisapám, a civilizációt jobbára férfiak teremtették meg, nem a hangyák hordták össze

azért "forog körülöttünk a világ", kisapám, mert mi vagyunk a motorja, akár tetszik neked, akár nem

cirkuszozás helyett tegyél le talán valamit te magad is az asztalra, egész csomó találmány vár kifejlesztésre: fúziós erőmű, plazmafegyverek, faster-than-light utazás...le lehet ülni a rajzasztalhoz és agyarászni

jaaaa, hogy ahhoz agy is kell...marad neked a primitív mocskolódás, az megy agy nélkül is...


17:42 nézhetem a társadalomnak bármely részét, sehol nem voltak elnyomva szándékosan a nők, hanem alapból nem is próbáltak sehol érvényesülni, csak a nevelésben meg a háztartásban

tudod kisapám, attól hogy nem ismered be, mert az derogál, még az az igazság, hogy a nők több száz férfiból válogathatnak, ha akarnak...és meg is teszik

mit gondolsz, kisapám, miért van ennyi sikertelen férfi? mert még a legrondább nő is úgy válogat, mint úri tyúk a kendermagban

ja igen, jönnek a csalimesék...ismerek olyan párokat, ismerek olyan lányt...én meg hallottam valakiről aki látott valakit aki olvasott valakiről aki ismert valakit, aki meggazdagodott az MLM-ből...ilyeneket én is ki tudok találni!

a nők mellesleg ugyanúgy elvárják tőlünk, hogy jöjjünk össze olyan nővel, aki nem tetszik nekünk...akkor kisapám, mi férfiak is elvárhatjuk tőletek ugyanezt! jöjjetek össze olyan férfival, akihez nem vonzódtok! az egyenjogúság így működik, amiről annyit prédikáltok!!!

nyugodjál meg, kisapám, a pocakos, pattanásos, rohadtfogú nők is könnyűszerrel találnak maguknak pasast, szimplán mert jóval több a férfi, mint a nő, akkor is, ha nem veszi be a gyomrod az igazat


17:52 te is ismételgetheted ezt az "el vagyunk nyomva" baromságot a többiekkel együtt, mint a papagájok, igazatok attól még nem lesz, csak jól pofánröhög bárki, akinek történelemből kettesnél jobb jegye volt

ha pedig ennyire nem izgat a férfiak problémája, minek jöttél fel kommentelni? ja, hogy trollkoddhass egy jót, persze szigorúan az egészséged megóvása érdekében, értem én...

a lúzer itt te vagy, kisapám, de maximálisan, egy örökvesztes zugnetes failtroll


18:02 akad bőven női politikus is...Dúró Dóra, Bácsfi Diána, Gy. Németh Erzsébet, Gáll Ildi...

ezt benézted, kisapám, de nagyon


18:19 az átlagos férfiak durván 75 százaléka nem jut kapcsolathoz 20 éves koráig (a prostikat meg a vodkanarancstól sikolyrészeg partyribiket ne keverjük ide), és egy jó részük még utána sem...erről gondolom nem írnak a női bulvárszemét oldalak, ugye?

velünk igenis lehet érdemben tárgyalni, kisapám, csakhogy nektek eszetek ágában sincs

érveitek nincsenek, ami volt, azt több tucatszor megcáfoltuk

köze nincs a valósághoz annak, amit leírtok, olvastok valami cikket a NőiHangon, és azt a bulvárszemetet képzelitek a valóságnak, aztán meg vagytok sértődve, ha telibe cáfolunk titeket

a legtöbb átlagos férfi, kisapám, már annak is örülne, ha hozzászólna egy lány, nemhogy még válogasson, ezt a luxust csak ti engedhetitek meg magatoknak

úgyhogy kisapám, ne akard már bemesélni nekünk, hogy fú de nehéz dolgotok van a párkapcsolati piacon, mert senki nem fogja bevenni


18:28 már megint te???

kisapám, a nőknek SOKKAL könnyebb a párkapcsolat kialakítása!

már csak azért is, mert bőséggel van kikből válogatniuk!

igen, kisapám, valóban lett egy férfinek is kapcsolata azáltal, hogy összejött a 12-es válaszolóval, csak éppen azzal nem óhajtasz foglalkozni, hogy sokszorosan több a férfi, mint a nő, nehogy boruljon az elméleted, ugye?

valóban, senki nem tehet arról, milyennek születik, ennek ellenére ezt rendszeresen az átlag férfiakon veritek le

amikor próbálkoznak, élből elutasítjátok őket, és a jóképű Pumped Gabó-utánzatokkal jöttök össze, nekünk meg ugattok itt az egyenjogúságról meg belső értékekről...

a belső értékek titeket mikor érdekeltek bármennyire is? soha, kisapám, egyetlenegyszer se belső alapján jöttök össze a férfival, őket rendszeresen a friendzónába zárjátok

mindaddig, kisapám, amíg a nők választhatnak a férfiak közül, nem fordítva, addig a nők fogják viselni a döntésük következményét...hogy neked ez nem tetszik, tough shit, mondja a míves angol

tudod kisapám, ott kezdődik a felnőtté válás, hogy az ember felelősséget vállal a döntéséért, ideértve a párkapcsolati döntését is...ha visszautasít valakit, akkor kapja a savazást

ezt a megerőszakolásos baromságot pedig már másodjára hozod fel, én pedig másodjára is leírom: bármelyik börtönben nagyságrendekkel több a férfiak megerőszakolása, úgyhogy kisapám, ezt másodjára is bebuktad

az szintén egy ordas nagy baromságot, hogy állásinterjún hátrányban vannak a férfiakkal szemben...tudod kisapám, egy nőt a szolgáltatószektorba sokkal hamarabb felvesznek, mint egy férfit...itt is pofáraestél

nem véletlen, kisapám, hogy ennyi a rosszindulat és a gyűlölet a nők irányába: erre vastagon rászolgáltok, köztük te is

monopolhelyzetben vagytok, visszaéltek vele, és ahelyett hogy elfogadnátok a jogos kritikát és tanulnátok belőle, folyamatosan a férfiakat szidjátok, önsajnáltató lúzernek nevezitek őket, és ettől érzitek baromira jól magatokat

te is elgondolkozhatnál egyszer, kisapám, hogy miért kaptok ennyi vádat ennyi különböző embertől, de úgyse fogod megtenni, egyrészt mert derogál beismerni, hogy hibásak vagytok, másrészt meg ostobább vagy, mint hat pár rendőrcsizma


19:06 kisapám, demokrácia van, mindenkinek 1-et ér a szavazata, a tiétek is, csak gondoltam szólok

ha nem vagy hajlandó kezdeményezni, akkor, kisapám, ne nagyon várd el az egyenjogúságot se...tudod, valamit valamiért

a munkáról annyit, kisapám, hogy a XXI. században már rég nem vagytok korlátozva, se a tudomány, se a technika, se a fizikai munka területén, tehát hiába hozakodsz elő megint ezzel a "nők el vannak nyomva" baromsággal, helyből megcáfolom

addig pedig, kisapám, amíg apuci ledolgozza a maga 12 óráját, a nőnek meg összvissz annyi a dolga, hogy főzzön, és havonta EGYSZER kitakarítson, ne nagyon járjon a szád, hogy kinek nehezebb a dolga...próbáld ki egyszer, cserélj mondjuk egy 12 órázó masinisztával, vagy kőművessel, egy hét múlva sírva könyörgöd magad vissza a fazekakhoz meg a felmosóhoz...


23:40 úgyvan kisapám, hozakodj elő te is ezzel a bullshittel, hogy "a nők el voltak nyomva", tiszta szavalókórus, egymástól tanuljátok ezt a hülyeséget? vagy ragályos a dolog, mint a kanyaró? nevetséges vádaskodás, és semmi nem igaz belőle továbbra se...

ahogy olvasom, kisapám, neked is csak addig kell az egyenjogúság, amíg hasznod van belőle

a jogok azok kellenek, de randira hívni a férfit, az már derogál, helyette pszichológiával takarózol...szépen segget csináltál a szádból...

azon a szociáldárwinista baromságon, hogy "hádde az állatok is így csinálják", már csak nagyot röhögtem...akkor gondolom az is oké, ha a párod felcsinálja az összes nőt, akit lehet, igaz?

a feministák, kisapám, már rég elérték a céljukat...van szavazati joguk, bármilyen álláshelyre pályázhatnak, és még államfők is lehetnek (lásd Angela Merkel), úgyhogy kisapám, ismerd be szépen, hogy a feminizmus túlélte önmagát, mostmár csak arra jók, hogy lejárassák magukat és titeket is, akik beveszik a dumájukat...


1:16 neked kéne szégyellned itt magad, pláne hogy a hozzászólásod 90 százaléka érvelési hiba, vagy csak szimpla kamu

kisapám, a Wikipédián ott van a teljes lista női költőkről,írókról, művészekről, és ott a férfi lista is...mindegyik női művész után fizetek neked egy ezrest, minden férfi művész után fizetsz nekem egy százast, és meglátjuk, melyikünknek lesz több pénze a végére

ha már ennyire hajtogatod a saját "igazadat", fogadjunk nagy tétekben akkor!

mellesleg kisapám, te semmiféle "tényt" nem soroltál fel, csak ferdítettél, csúsztattál, ködösítettél, a legsúlyosabb vádakat meg egyszerűen letagadod...és ezek után még te kérsz számon érveket másokon...kinek képzeled te magadat, most komolyan?

azzal pedig mit akartál bizonyítani, hogy Margaret Knight találmányát ellopta egy férfi, és a sajátjaként adta el? kisapám, ez általános jelenség mindenütt, és semmi köze a nemi különbségekhez, ipari kémkedés a neve (industrial espionage), és legalább ugyanannyi férfi teszi meg ezt másik férfivel, mint nővel...úgyhogy kisapám, ezzel csúnyán beégtél


10:23 remek, te is beszállsz a szavalókórusba...a csúnyarossz férfiak elnyomták a nőket, a nő nem művészkedhetett, nem találhatott fel semmit, mert kiröhögték...hányan sütitek még el ezt az orbitális baromságot???

egyébként meg jóval utána elismerted, hogy a felsőoktatásban 70 százalékban nők tanulnak tovább...akkor hol az a szörnyű elnyomás, amit annyit hajtogattok? ja, hogy sehol, max. a ti fejetekben...saját magadnak is ellentmondasz...


10:42 te se mutattál semmi tiszteletet a vitapartnered irányába, akkor ezt miért is kéred számon rajta? maximálisan igaza volt, attól, hogy nem értesz vele egyet, csak nem esik jól belátnod ugye, hogy elvéreztél az érdemi vitában, helyette csak ezt a "nők el vannak nyomva" ökörséget tudod hajtogatni, mint egy karcos lemez, már nekem kínos amit összeerőlködsz...

a szabadalom pedig nagyon is sokat számít, attól, hogy nem tudsz róla: a feltaláló nem abból él meg, hogy otthon a kis műhelyében szerkentyűket tákol össze, hanem a jogdíjakból, de nem várom el tőled, hogy ezt tudd

éppen elég érvet sorakoztattak fel az itteni férfiak neked, kisapám, köztük én is, de neked totál fölösleges: csak azt fogadod el, ami a te buta kis világodba beleillik, a többit egyszerűen félresöpröd, és csak mantrázod a "nők el vannak nyomva" slágert...tudod kisapám, a világ nem így működik, hogy azt fogadod el tényként, ami téged igazol, de felőlem harcolhatsz nyugodtan a valósággal, te fogsz kikapni, de igen csúnyán...a tarisznyarák esete a nyergesvontatóval, tudod: nem kell megérteniük egymást, de a nyergesvontató az erősebb

úgyhogy jobb is, hogy befejezed a vartyogást...ténytagadásra és ökörségekre nincs szükségünk, köszi


16:03 nem volt az egész világon közel-keleti felfogás, nyugodjál bele, csak arról van szó, hogy töriórán a Pokémon Gó-t pöntyörgetted az okosteldzsódon ahelyett, hogy a tanárra figyeltél volna...ennyit az alapműveltségről szerintem


18:12 mindketten tudjuk, mi a realitás, csak neked nagyon nem esik jól beismerni, hogy meztelen a császár...

az elképzelt kis álomvilágodban fogant hülyeségeket, amiket folyton csak önigazolásra használsz, ne akard már realitásnak beadni


17:29 igen, és mit kéne tenni hogy sikeres legyen valaki a nőknél? legyen Pumped Gabó, és lógjanak a nemzetibankok a zsebéből?

amíg ti választotok közülünk, addig a felelősség is a tiétek, és titeket is fognak hibáztatni, jobb ha hozzászoksz


tőlem is kapták a mínuszt ezek az ostoba paresnyákov proli idióták, jobb időben az ilyeneket páros lábbal rúgták le a Taigetoszról

2019. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!