Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bélyegez meg a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bélyegez meg a társadalom csak azért ha valaki egy olyan úton akar boldog lenni ami nem a többség által megszokott?

Figyelt kérdés

Nem értem miért rossz jogilag vagy erkölcsileg sok minden...

Miért baj ha egy 15 éves lány egy 20 éves sráccal jár?

Miért baj ha valaki néha elszív egy füvescigit, vagy bármilyen könnyű drogot használ felnőttként?

Miért baj ha valaki olyan sorozatokat/filmeket néz amiket az átlag nem?

Miért baj az ha valaki 25 évesen szűz?

Miért baj az ha valaki nem partizósabb-népszerűbb?

stb stb.


Itt van pár kutatás amiből már máshol is láttam hasonlót, Magyarországot leminősítik tolerancia és boldogság fronton állandóan. Nem tévednek nagyot.


[link]


[link]

(itt a 19. a lényeg)



2014. máj. 31. 19:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
több kategóriába is beleillene a kérdés de legfőképp ide inkább.
2014. máj. 31. 19:42
 2/18 A kérdező kommentje:
azt nem értem hogy a többi embernek ez miért fáj... miért jó ha mocskolódhatnak? hiszem semmilyen előnyt nem élveznek belőle. nincs benne logika
2014. máj. 31. 19:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le? :O

Én így tolerálom, hogy leszarom. Nem foglalkozom vele, elég dolgom van így is.

2014. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
szerintem liberális leszek mostantól, talán jót tenne az az eszme MO-nak.
2014. máj. 31. 19:46
 5/18 anonim válasza:
9%
Ez Magyarország. Az embereknek ez nem megszokott mert régen kb. 20évvel ezelőtt ilyenek nem nagyon voltak, egyszóval nem akarják az újat a változtatás. El van maradva M.o
2014. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
a könnyű drogoktól is bekattanhatsz életed végéig. ezt nem reklámozzák a haverok :D
2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Dobjanak akkor ránk egy atombombát, komolyan...
2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A liberális eszmékre Magyarország nem vevő, amint azt nemrég láthattuk.
2014. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nemrégiben kezd megcsonkulni a konzervatívabb beállításom, és liberálissá válok...

talán azért ilyen szomorúak az emberek, mert meg van kötve a kezük, frusztráltak.

Mondjuk egy szakállas nőt mint énekest azért nem a legjobb szájízzel fogadnék el mert kicsit bántja a szemem ha ránézek. De ez már nagyon szélsőséges.


Könnyűdrogokkal meg annyit, hogy normálisan kéne tájékoztatni az embereket mi mennyire ártalmas és ha használják azt akkor mit kell csinálni hogy Kevésbé (!) legyen ártalmas.

2014. máj. 31. 20:11
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Ezek közül minden választás kérdése, kivéve a "valaki 25 évesen még szűz".

Én 20 évesen kezdtem el átképezni magam, hogy "jó" legyek a nőknél, 21 évesen vesztettem el és most ha akarok, azért tudok szerezni nőt relatíve hamar. Aki 25 évesen szűz, az nem azért szűz, mert nem érdekli a szex, hanem mert béna a nőknél és ezen nem hajlandó változtatni.


Nem szabad a világon mindent elfogadni!


Fogadjuk el a "büdös" (itt most nem szó szerint) dagadt embereket is? Nem, mert energiabefektetéssel változtathatnának magukon?

Fogadjuk el az egy életen át elkövetett életmódbeli hibák miatt cukorbetegségben, rákban, keringési betegségekben szenvedőket?

Fogadjuk el a szociálisan visszahúzódó embereket, akik nem tesznek lépéseket a változásért?

Fogadjam el a rendszeresen dohányzó, drogozó, alkoholizáló embereket, akik nem képesek változtatni?


Nem, nem, nem és nem mindegyikre! Nem mindegy hogy valaki születik valamilyen dologgal, amin nem tud változtatni, vagy valaki olyan dolognak az elfogadását kéri másoktól, amin viszont tudna változtatni. Ráadásul a fenti emberek maguk is tudják, érzik hogy rossz amit csinálnak. A 25 éves szűz szomorú, hogy nem tud csajozni, a szociálisan visszahúzódó szomorú hogy nincsenek barátai. A rákos/cukros/stb. szomorú hogy nem élt egészségesebb életet. A dagadt szomorú hogy nem találják vonzónak. A dohányos/drogos/piás szomorú. Ezek az emberek nem boldogok abban az állapotban, amiben vannak. Ők sem tudják elfogadni magukat, mert tudják hogy nem természetes, nem normális, nem egészséges állapot az, amiben vannak.

2014. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!