Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a nyár vége. Ki mit...

Itt a nyár vége. Ki mit csinált, mit gondoltok a nyárról, ki örül, hogy vége?

Figyelt kérdés
Meg akár elmondhatjátok a véleményeteket is.

2016. aug. 31. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a nyarat, mert ilyenkor minden nyugisabb.

Normálisan lehet közlekedni, parkolni.

Ha beindul a suli és vége a szabadságoknak, akkor megint minden sokkal zsúfoltabb lesz.

Üzletekben is már úgy nyüzsögnek, mintha soha többet nem lenne nyitva semmi sem.

2016. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerettem a nyaramat, sokat utaztam, de örülök, hogy vége. Nekem igazából egy hónap pihenő elég lenne, mert nem szeretem ha huzamosabb ideig azt érzem, hogy nem csináltam semmi munkát.
2016. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
jó volt sokat buliztam, barátokkal voltam
2016. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Jól esett kicsit leengedni és kilépni a hétköznapok monotonitásából. Hiányozni fog a szünet és a szabadságom is, de ez az élet rendje (sajnos). Már alig várom a jövő nyarat!🐳🐬🐟
2016. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
2-esnek van egy jó hírem: ha majd elállsz dolgozni akkor nem lesz egy hónapod se.
2016. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, es mivel uj helyen probaidovel kezdtem, igy csak 1 szuk het szabim volt. Utazgattam/tunk a kornyeken levo orszagokba, elfoglaltam magam. Jo nyar volt, de nem banom, hogy jon az osz.
2016. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó nyár volt, utaztam, új embereket ismertem meg, pihentem... Nem várom a sulit, de megállítani az időt úgyse fogom. Ma 17:30 évnyitó :s 16f
2016. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt az idei szezont 13 év után először nem az iskolapadban fogom tölteni így holnaptól rám nem az vár (valamit melózni kéne viszont míg jövőre újra meg nem próbálom az egyetemre való bejutást), de még így is komolyan rossz érzéssel tölt el hogy megyünk ki a nyárból és lassan megint jön a hűvös, takony idő, aztán a hideg tél, a rövidülő nappalok... És most megint 8-9 hónapot kell várni hogy ezután újra nyár legyen... Elnézést a többi évszak szerelmeseitől, de ez borzasztó érzés:D
2016. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Örülök, ha végre nem lesz meleg. Nekem, a nyár az csak szenvedés. Elviselhető hőmérséklet a 10 és 20 fok közötti számomra.
2016. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vége, mert én már unatkoztam itthon, és ezt a meleget sem szeretem. Ugyan dolgozni még nem megyek vissza, de a suli elkezdődik, ami legalább leköt majd egy kicsit, és lefoglal majd.
2016. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!