Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a nyár vége. Ki mit...

Itt a nyár vége. Ki mit csinált, mit gondoltok a nyárról, ki örül, hogy vége?

Figyelt kérdés
Meg akár elmondhatjátok a véleményeteket is.

2016. aug. 31. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#5 na ne mond, fogalmam sem volt, hogy hogyan működik a társadalmunk és a munka rendszere. Amúgy honnan tudod, hogy nem tanár leszek? :D
2016. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
#2 év közben talán csinálsz valami munkát? kétlem... aki azt mondja szeret dolgozni, az se dolgozott még 1 percet sem az életében.. kávéfőzés nem számít munkának.
2016. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Te hülye vagy. :D Képzeld, én is szeretek dolgozni, a titok az, hogy azt csinálhatom amit szeretek. Azért, mert te szopsz egész életedben, attól még másnak összejöhet.. ;)
2016. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12 minek támadsz? Ahhoz képest, hogy te már felnőtt, dolgozó ember vagy elég rosszak az értelmezési képességeid és szűk látóköröd van. A "dolgozás" alatt nem feltétlenül azt értettem, hogy bebatyogok a munkahelyre és lehúzok 8-12 órát, miközben utálom minden egyes pillanatát, hanem a "dolgozás" az is, hogy végre tovább kerüljek a céljaimhoz, fejlesszem magam. Mivel a nyár a lazításról, bulizásról, nyaralásról szól, ezért úgy érzem, hogy ez nem egy termékeny időszak és ezt hosszú távon nem tudom elviselni. Az a jó, mikor este úgy hajtom álomra a fejemet, hogy megint előrelépés történt az életemben. És ha te nem szeretsz menni dolgozni, akkor te vagy az egyetlen ember, aki ezen változtatni tud, senki más. De nehogy már azért indíts offenzívát ellenem, mert bezzeg nekem nincs szopókanyalóka és dögöljön meg a szomszéd tehene is akkor. Én büszke vagyok arra, hogy olyan a mentalitásom, hogy szórakozni is szeretek, viszont nem szeretek lebegni, mint gólyafos a levegőben, hanem igenis látni akarom napról napra az eredményeimet.
2016. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A szokásost, a nyár 80%-át bent a házban, 4 fal között, internetezve és kockulva töltöttem. A maradék 20%-át pár barátommal töltöttem, 2 és fél hét erejéig. Egyáltalán nem örülök, hogy vége.
2016. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem örülök,hogy vége a nyárnak,lehetne egész évben nyár.

Nem szeretem a hideget meg azt se ha hamar besötétedik,

ősszel meg télen.Április közepétől,szeptember közepéig

tartó időszakot szeretem.Tavasszal minden virágzik,nyáron

szép zöld minden.

2016. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egész nyáron otthon ültem, még munkám sem volt és nem utaztam mert én nem szoktam utazni
2016. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vége.
2016. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!