Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyár vége-Ősz elejére várom a...

Nyár vége-Ősz elejére várom a babámat, milyen kezdő ruhákat érdemes venni neki és nagyjából mennyit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre vonatkozóan rengeteg kérdés ki lett már írva, böngészgess azok között, akkor részletesebb képet kapsz.

Én anno 56-os ruhákból csak párat szereztem be, a nagy része amit vettem 62-es volt. A nagylányom kb. 1 hónapig hordta az 56-ost, a pici már egyből 62-esben kezdett.

Kell nagyjából 5-6 rövid és ugyanennyi hosszú ujjú body, 8-10 rugdalózó ha nem akarsz folyamatosan mosni, ezek vegyesen hosszú és rövid ujjúak esetleg pántosak. Egy-két melegebb pulcsi, kis sapkák 2-3 aztán szerintem nagyjából ennyi.

2016. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fenti listával egyetértek, talán pár napozó is jól jön, ősz elején még vannak nagyon melegek (bár a rövid ujjú body is megfelel).

Annyi, hogy az én lányomon majdnem három hónapos koráig lógott a 62-es, pedig átlag súllyal született, talán picit volt rövidebb az átlagnál, 50cm, szóval jó sokáig 50-est, aztán 56-ost hordott.

2016. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szeptember elejére voltam kiírva a 2. Babával. Tipikusan az az időszak, hogy lehet hogy még 30 fok lesz, de lehet hogy ősznek megfelelő idő, nem lehet tudni.Én is azt tudom mondani, hogy 10 rugi, 10 body, 1-2 pulcsi vagy kiskabát, nadrágok a sétákhoz, sapiból vékonyat és vastagabbat is érdemes beszerezni.

56-os ruhából ne túl sokat vegyél, átlagos méretű babánál kb.1-1,5 hónapig lesz jó az 56-os ruci, persze teljesen gyártó függő, nem egyformák a ruhák.

2016. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagykabátot! Legalább tízet!
2016. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!