Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha muszáj lenne...

Mit tesztek, ha muszáj lenne beszélgetnetek valakivel, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Teljesen megőrülök. Unatkozom, elegem van nagyon sok mindenből, és egyetlen ismerősöm sincs, akivel nem lenne nagyon fura, ha ráírnék, hogy beszélgessünk. Barátaim természetesen nincsenek. Párom van, ő most épp nem ér rá.

Ismerkedni pedig nem szeretnék, illetve nem random idegen emberekkel szeretnék elkezdeni beszélgetni. Nem is tudom mit várok erre a kérdésre...:D Talán semmit. De hátha van valakinek ötlete. A napló íráson kívül. Azt többször próbáltam, egyszer sem vált még be.


2016. aug. 31. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pedig én is beszélgettem volna szívesen, és nem ragaszkodok az ismerkedéshez, sőt. :D Random emberekkel pedig néha jobb is dumálni mint ismerősökkel, persze csak ha nem személyes dolgokról van szó. Ha gondolod, írj.
2016. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!