Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti beszélgetnétek...

Lányok, ti beszélgetnétek ennyi valakivel, érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Ti beszélgetnétek naponta minimum 1 órát egy sráccal, ha semmit se éreznétek iránta?

Egy lány naponta rám ír, általában több mint egy órát beszélgetünk, és nem teljesen tiszta, hogy érez -e valamit irántam. Ez megy május vége óta.

A dologból csak távkapcsolat lehetne, de akkor is érdekel, vajon mit mondolhat rólam... :)


2013. aug. 16. 13:44
 1/5 anonim válasza:

Van olyan fiú ismerősöm, akivel naponta beszélek akár több órát is, pedig nem akarunk egymástól semmi olyat, csak jókat dumálunk.


Ettől még persze lehet, hogy tetszel neki, a legegyszerűbb, ha elmondod neki, hogy neked tetszik és várd meg a reakcióját :)

2013. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ő szokott rádírni, valamit biztosan érez. De az is lehet, hogy ez az érzés csak barátság.
2013. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez megtörtént, még az első hetekben, azt mondta én is tetszek neki, de ez már elég régen volt, akkor sokkal többet beszéltünk, minden online percünket együtt töltöttük.


Az esetleges helyesírási hibákért pedig elnézést kérek, sajnos csak most volt eszem újra átolvasni a kérdést...

2013. aug. 16. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van néhány haverom, akikkel sokat szoktunk dumálni, de eszembe nem jutna, hogy más is lehetne köztünk.

persze, ezt te tudod, hogy milyen témákról és milyen stílusban nyomjátok. :D egész másként beszélek olyan sráccal, akivel már chaten is kerülgetjük egymást, és olyan udvarlósan ír, mint olyannal, aki csak haver. :D


22L

2013. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Már csak barátságból is.
2013. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!