Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munkát célozzak meg?

Milyen munkát célozzak meg?

Figyelt kérdés

Érettségim van, de most mégsem tudom elkezdeni az egyetemet. Arra gondoltam, elmegyek rendőrnek, gyors a képzési idő és jól megfizetik őket, azonban nekem valami nőiesebb kellene.

Tudtok ajánlani valamit? Akármit?


(Pénzt akarok gyűjteni és aztán OKJ-t kezdeni)


Köszi előre is :)


2016. szept. 1. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Má mér fizetnék meg őket?


Kezdő kb nettó 90, és állhatsz a kereszteződésbe, vagy hajkurászhatod a csöveseket az aluljáróba.


Ráadásul, a jóisten se mossa le rólad később, hogy így megszégyenítetted magad :D

2016. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akik a határra mennek, sokkal többet kapnak. néhány hónap a képzés. nagy szükség van most rájuk nagyon
2016. szept. 1. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kapnak sokkal többet megnyugtatlak... 110 körül van az alap, ha folyamatos 12 órázol, aokszor éjszaka, úgy kaphatsz 150 körül... ismim mondta. Nem úgy néz ki mint ami megéei
2016. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy a kérdésre is hátha érkezik válasz, mit ajánlotok?
2016. szept. 2. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!