Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha nem találok munkát...

Hogy ha nem találok munkát még is mit csináljak? Legyek prostituált?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy tisztességes munkából nem lehet megélni. Én is szeretnék jól élni, hogy eltudnék menni oda ahova akarok nyaralni, illetve megtudnám venni magamnak amit akarok.
2016. júl. 27. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Állítólag munkaerőhiány van... Külföldről kell behívni dolgozókat, érdekes, hogy a legtöbb munkanélkülinek azért nincs állása, mert nem talál, vagy csak valami nagyon alja helyen.
2016. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen munkaerőhiányban szenvedő munkahelyek felrakhatnának magukról hirdetéseket valamelyik weboldalra.
2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
4%

ja kérem szépen tanulni kellett volna, vagy még most sem késő! de ha ennyi eszed van, hogy csak a testeddel tudsz pénzt keresni...


23F

2016. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Kezdj el dolgozni valahol. Aztán majd jönnek a jobb lehetőségek is. De valahol el kell kezdeni. És nem várd a csodát, hogy pár hónap, egy év alatt meggazdagodsz.

10 éve dolgoztam már, amikor megkaptam a szuper ajánlatot. De közben csináltam a dolgom, képeztem magam, szeretem két diplomát, elvállaltam plusz munkákat a pénzért. Szóval próbálkozni kell.

2016. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

De miért nem találsz munkát?

Budapesten több gyárban is van felvétel. Több nyomdában is keresnek betanított munkásokat. Keresnek vendéglátásban is embereket. Igaz nem álom melók, de nem is kell nyugdíjig ott dolgozni. A pénz meg több mint a semmi. Dolgoztam gyárban pár évig elviselhető..

2016. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gyárba nem mennék dolgozni a szakmámmal meg nem találok munkát.
2016. júl. 27. 09:50
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

6: Miért? Átmenetileg nyugodtan dolgozhatsz a szakmádon kívül is.

Egyáltalán van esély a szakmádban dolgozni?

Munka mellett tanulhatnál még valamit, amitől kelendőbb lennél a szakmádban.

Ha meg nincs is kereslet a szakmádra, akkor valami mást tanulni.

2016. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Az ilyen munkaerőhiányban szenvedő munkahelyek felrakhatnának magukról hirdetéseket valamelyik weboldalra."


Fel is rakják, ezeket a weboldalakat álláskereső portálnak hívják.:D


[link]

2016. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincs diplomám, szakmám van.
2016. júl. 27. 09:56
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2016. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!