Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már börtönben?...

Voltatok már börtönben? Milyen volt? Hány évet ültetek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy évet ültem azért a bűnömért mert rosszkor, rossz helyen és férfinak születtem és ezért elvittek sorkatonának. Az ottani néhány börtönviselt katonatársam mondta hogy a börtön sokkal jobb volt. Hogy milyen volt? Előtte is sejtettem hogy az ember a legböszmébb állat a Földön, de ott meg is bizonyosodtam róla.
2016. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Milyen? Ahány ember, annyi féle verzió.

Nagyon sok mindentől függ, hogy milyenek azok az évek.

Fiatalkorú- vagy felnőtt. A fiatalkorúak börtöne sokkal balhésabb.

Nem mindegy, hogy honnan jöttél, miért vagy bent. Bent is vannak olyan dolgok amiért nagyon ugranak az emberek. Ilyenek a gyerek bántalmazók, gyilkosok, pedofilok, szülő verők, szülő gyilkosok, család ellen elkövetett gyilkosságok, bántalmazások.

Illetve hiába tagadod, hogy miért vagy bent, akik ilyet csináltak azokról azonnal mindent tud mindenki, az őrök is előszeretettel fecsegik el. Amikor meg jön a benti büntetés, akkor örömmel fordulnak el.

Ezen felül nagyon számít, hogy kint mennyire vagy pénzes ember, a csomagok miatt.

Illetve a kapcsolatok, nagyon sokat segít ha van bent ismerősöd, vagy olyan akivel egy helyről származol.

Ha pedig van pénzed, könnyen szerezhetsz magadnak "barátokat".

Számít az is, hogy milyen a személyiséged. Ez nem egy átlagos hely. Azonnal elkezdenek cukkolni, kóstolgatni és nézik, hogy mire ugrassz. Ha nem állsz ki magadért akkor jobb esetben állandó cukkolások várnak rád, és a csicskáztatás. Azonban nem lehet akárkinek neki ugrani, mert itt soha nem egy az egy ellen megy. Hiába csapsz meg egy "menő" embert, másnap eltörik a karodat miatta a társai. Szóval tudni kell, hogy kivel-hogyan beszélhetsz.

Emellett sokat számít az is ha az őrökkel jóban tudsz lenni. Az is ha valami vezetői feladatkörbe tudsz kerülni, így függnek valamilyen szinten tőled az emberek.

Soha nem szabad sírni, és érzelmeket kimutatni, kivéve ha a családról van szó! De ott is visszakell fogni magad.

2016. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, te valami amerikai sorozatban voltál börtönviselt? :D
2016. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
#4 Egyáltalán nem amerikai sorozat. Persze nem kötelező hinni nekem, a saját szíved joga. Annyit elárulhatok, hogy nem egy ismerősöm, családtag járta már meg.
2016. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Megerősítem a 3ast pontosan minden ugyvan ahogy el írta.Olyan faluban lakom ahol minden 4embet börtönviselt ugyanezeket mondták.
2016. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az elmúlt 1-2 évbe már nem oylan balhésak a börtönök az állandó kamerák miatt.

Nem fogják hagyni, hogy megverjenek mert egyből mennek a feljelentgetések meg a rengeteg papírmunka, és manapság a körletek annyira üresek őri szinten, hogy senkinek nincs ideje meg energiája papírmunkázni...

Ez a világ már rendesen megszűnt, hogy csak úgy szétkapjanak bent... Hiába vagy valami pedofil szardarab.

Persze ettől függetlenűl még előfordul olyankor olykor a kevés őr miatt, de azért rohadtul nem oylan gyakori mint az ember gondolná.

Egyszeráen már nem lehet elsimítani nagyon a balhékat a sok kamera meg az állandó feljelentgetések miatt.

Jó mondjuk én nem ülve vagyok a körleten...

2016. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint az iskola se sokkal jobb. Ott is kóstolgatnak, cukkolnak, megvernek az osztálytársak ha más vagy, ha gyengének látnak.

Annyi hogy megtudod választani az iskoládat ha nem tetszik

2017. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam börtönben, rossz volt, 9 év és 7 hónap, helyszín Dél Amerika. Reggel 5-kor ébresztő, gyors kaja, fel a buszra, irány dolgozni. Délbe fél óra evésszünet, aztán 4-ig megint munka, aztán busz, majd vissza a börtönbe, másnap ugyanez, aztán 4 év után átkerültem a kohászatba, utánna szabadulásig ott voltam.
2017. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi pénzt kerestél?
2017. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kerestem, mivel a védelmem pénzbe került a börtönben, nekem kintről senki nem küldött semmit, szóval bent kellett megoldani.
2017. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!