Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti általában miért nem...

Lányok ti általában miért nem írtok vissza facebookon egy fiúnak? És miért nem lájkoljátok a képeit? 17F

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is kinek visszaírnom,mert sosem ír rám senki. Azonkívűl nem ott töltöm az élemet, hogy ott like-olok mindenféle hülyeséget...
2016. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem írok vissza, mert nem írnak.

Lájkolom, ami tetszik, ami nem, nem.

Illetve 2-3 éve volt egy kissé önbizalomhiányos pár hónapom, amikor konkrétan azért nem lájkoltam képeket, mert a srác nagymenő, én meg egy kis senki, béna voltam, ronda (vagy legalábbis így láttam magam), nem akartam hogy azt higgye tetszik nekem, mert az milyen égő már.. Ezen 14 évesen már túl voltam, most csak akkor nem lájkolok, ha nem tetszik a kép, vagy a srác egy beképzelt pö.cs és az ilyeneknek elvből nem építem az egóját lájkkal.

Kb ennyi :)

2016. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs vele dolgom. Semmi különös.
2016. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert nem érdekel. Mindkettőre ez a válasz.
2016. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na és ti fiúk, ti miért nem, fordított esetben? :) Rossz általánosítás, egyébként sem ezzel foglalkozik a legtöbb ember. Én például senki képét nem likeolgatom, aki nem közelebbi ismerősöm.
2017. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!