Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Akkor ugye nem akartok...

Pasik! Akkor ugye nem akartok komolyabbat egy lánytól, ha facebookon egy képét sem lájkoljátok (sok van), pedig eléggé lájkolgatós fajták vagytok?

Figyelt kérdés
Csak azt írta, hogy szeretne megismerni és jó lenne, ha tudnánk találkozni valamikor. Én úgy tudom szerelmes valakibe. Csak barátkozni akar?

2014. máj. 19. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, nem vagyok "lájkolgatós" fajta.
2014. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Megérett a világ a pusztulásra.
2014. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiiii ***** válasza:
Fingom sincs, de a lájkolgatós fajtákkal ne kezdj. Ebből születnek a "mit lájkolod annak a plcsának a képét" című szakítááááásoook.
2014. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
és mi köze ennek az egésznek egy sz*aaaaros lájkhoz??
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18:26...ne felejtsük ki a "nem lájkoltad az új képem már nem is szeretsz" típusú némbereket :D
2014. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én azért lájkolom legalább egy képét annak aki tetszik. Ha van fent vagy száz képe, akkor főleg. Ez a srác meg tényleg mindenféle ismerősének lájkolgat.
2014. máj. 19. 20:17
 7/9 Dpoker válasza:
epic fail.....
2014. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiú hülye retardált, minden olyan embert meg kéne kövezni akik éjjel nappal csak a facebookon lógnak..... Egy likenak semmi jelentősége sincs.
2014. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megdobnálak én is,like helyett kővel :))))
2014. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!