Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják a Rockereket?

Sokan miért utálják a Rockereket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 19:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Nem minden rokkert utálok,de vannak öntörvényüek,agresszívak,erőszakosak,na azokat ki tudnám nyírni
2016. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

elsosorban hozzatennem hogy ezt a stilust kepviseltem egy ideig, ezert jobban belelatok.


Egyszeruen mar taszit, hogy a 80% agressziv, mindenki masra erolteti a stilusat, ami nem rock/metal az nem zene.

Pedig de. Justin Biebertol elkezdve a legfuvesebb alkotasokon at a metalig minden ugyanugy zene. csak ok ezt nem fogadjak el.

elnezest az ekezetert.

2016. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem utálom őket, de beszűkülten, fekete-fehérben látják a világot. Aki nem barát, az ellenség. Aki nem rocker, azt lenézik...stb. Szokásos gyerekes versengés az egész.
2016. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Először is leszögezném hogy én is rockot hallgatok, vannak bandás pólóim és rendszeresen járok koncertre.


Viszont ez a "rock masterrace" szerintem egy vicc lett mára. Mindenkit elitélnek és butának tartanak akik más zenét hallgatnak. Letudják annyival hogy gépi hülyeség és mindenki más tömegember. Megmondom őszintén nekem se jönnek be a gépi zenék, de szerintem pusztán azért elítélni és bekategorizálni valakit mert tetszik neki butaság.

Az embernek igazából csak egy indok kell hogy utálja a másikat. Mindegy hogy mi.

2016. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Én nem utálom őket, de ami a tapasztalataim, hogy elég nagy hanggal vannak, lenézik a másikat, és eléggé buták.

Nem tudnak másról beszélni csak hülyeségekről, de nagyon durva szinten, és állandóan szétisszák a fejüket.

Csomó ilyen rocker akiket "ismerek" nem elég, hogy akárhányszor ott voltak ahol én, üvöltöztek és semmi értelmes nem hagyta el a szájukat még a facebook posztjaik is mind ilyen ökörségek vagy zenék. Nos a zenékkel nicns baj, de az ökörségek... Meg a képek amiket feltesznek, mint a fogyatékosok kb. 20 felettiek, de 10 éves szinten vannak.

Én is rengeteget baromkodok... de ezek? Jó ég...

Persze ez bőven nemm inden rocker, nagyjából 10-15 ember van akiről beszélek, nekem ezek a saját tapasztalataim :)

Tipikus iylen állatok akik szétisszák és száthánnyák magukat és ezt akár heti többször is, mint mondtam huszon éves fejjel... És akkor 15 évesen sem csináltak mást... Ez a durva.

2016. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Amit az utolsó leírt az nem a rockereket jellemzi, hanem egy bizonyos értelmi szinttel rendelkező csoportot. Lehet az rocker, vagy nem rocker. A nem rockerek között is megszámlálhatatlan olyan van, aki buta, erőszakos, és gyerekes, míg a rockerek között is számtalan olyan van, aki értelmes, pozitív, és kellemes ember.
2016. szept. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem utálom őket, fiatal koromban én is punk rocker voltam, a mai napig főleg olyan zenét hallgatok és az identitásom részét képzi valamilyen szinten. Viszont úgy látom, hogy akik egy bizonyos kor, 18-20 felett nagyon erősen benne vannak ezekben a stílusokban, azok valahogy megargadnak egy tinédzser szinten. Ki milyen ruhárt hord, milyen zenét szeret, ezek alapján kategorizálni az embereket, köztünk magunkat, hülyeség. Mindenkinek a magánügye, senkit nem érdekel. Tini korban fontos, mert identitás alakító, meg akkoriban kell a csapatszellem. Közben egy átlag rocker és egy átlag diszkós tini ugyanazt csinálja, az egyik koncerten kúr be kannástól, a másik diszkóban kommerszvodkanarancstól, az egyik gitárszóra, a másik tüctücre, a végeredmény ugyanaz. Egy kor után már gáz ez a ki micsoda dolog. De nem csak a rockerségről gondolom így, hanem minden szubkultúráról.
2016. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
En kifejezetten utalom oket okkal. Leszolnak ha nem olyan retardalt emocsicska modon oltozkodik vki mint ok pedig hanyni lehetne ahogy nemelyik kinez...(komolyan kicsi koromba amikor nemtudtam h milyenek a rockerek az egyikrol azt hittem h annyira szegeny h igy kell kineznie) nekik mas zene nem letezik ezek a "zeneistenek" minden mast leszolnak tettetik h milyen kemenyek kozbe sehol semmi... feltunoek egyediek akarnak lenni de senkit nem erdekel nagy a pofajuk
2016. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Látom mindenki szíd minket :D


Üdv : egy kivétel

2016. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
83%

Igen köszönöm a kedves dícsérő szavakat a stílusomra...😊


Amúgy mellékesen én utálim az alkoholt és még sosem szóltam be senkinek sem azért mert nem rocker

2016. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!