Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fontos a pasiknak, hogy...

Miért fontos a pasiknak, hogy legyen a a nőnek hobbija?

Figyelt kérdés

Mi van ha teszem azt nincsen? kevesebbet ér?

Mi van h olyan ami nem éppen nőnek való?

Mi van ha pl babákat gyűjt és teli vele a lakása?


Járjuk már körül ezt a témát ...



2016. szept. 5. 10:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
8: és mindezek mellett hogy jut idő valódi emberi kapcsolatokra és a külvilág megélésére?
2016. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

horgolás : teljesen oké, mint minden kézimunka


bélyeggyűjtés : ez is oké


fitnesz heti 7x3órában : 7x3 az sok :D túl akarja edzeni magát?? :D én heti 5x, párom meg 4x edz 1 órát, igaz az nem fitnes hanem súlyzós edzés.


babagyűjtés : teljesen oké, párom macikat gyűjt

kis ketyerék gyűjtése : ez is jó

varrás : lásd horgolás

egészséges életmód : náunk alap


WoW : na az ilyet nem dijjazom, a valós életben élő mebrekkel tudok csak mit kezdeni, legyen az társ vagy barát


kreativitás kacatokból : nagyon oké, én csinálok ilyet

lakásátrendezés : mint az előbbi :)


autóápolás kacatolás maszatolás : ez is mint előbbi 2


RPG játékok : :( lásd wow


takarítás : ez nem hobbi, ez alaphigiénia

divat: nem érdekel h foglalkozik vele, nekem elég az ha tudja, h neki mi áll jól

2016. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
10eske, már miért lenne gáz :D kicsit irigyellek. bár éppen azon dolgozom hogy egyik hobbim legyen a munkám
2016. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
18%
Látom kérdező, te a "gyűjtögető" típus vagy. Ne haragudj, de a gyűjtögetők nekem pl nem jönnek be. Nagyon nem szeretem a lomot, kacatokat, koszt. Nekem kell a tiszta, ápolt és végletekig leegyszerűsített tágas élettér magam körül. Esetleg növényeket gyűjthetsz, a kertészetet és magát a természetet imádom.
2016. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

köszi :)


de írhattok példákat h pl mi az a hobbi amit semmiképpen nem fogadnátok el egy nőtől

2016. szept. 5. 10:47
 16/48 anonim ***** válasza:
43%

Másik topikban is leírtam:

Természetes, hogy ha ismerkedünk egy csajjal, érdekel minket az hogy, hogyan szereti tölteni szabadidejét, ennek felmérésében az első legkevésbé tolakodó kérdés pedig az, hogy mik a hobbijai.


A válaszból pedig sok mindenre következtethetünk. Mondjuk nekem az olyan csajok tetszenek a legjobban, akinek nincs semmilyen ezotérikus, vallásos flugja, helyette inkább egy kis mozgással kapcsol ki (pl. zumba), nem kultúrsznob, nyaraláskor nem akarja a környék összes turistalátványosságát felkeresni, néha pörgősebb programokhoz is kellemes társ (pl. síelés,túrázás, vadvízi evezés), de nincs állandó mehetnékje egy átlagos hétköznap este.

2016. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%

ahogy előbb írtam is, semmiféle virtuális világtól való erős függést nem fogadok el! legyen az face vagy rpg..

nem szeretem a szépséggel összefüggő habbikat sem, ha túlzásba vannak víve

2016. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
87%
hozzátenném, hogy rengeteg pasinak sincs hobbija, mert haverokkal való ivászat, kocsmázás, bulizás nem hobbi.. ahogy az alap szex sem.. ja meg faxverés sem :D
2016. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

jaj 14es dehogy ...

kimondottan utálom a kacatokat mert a plüssöket babákat izéket stb...


ok zöld növényem az van elég sok, de azt sem gyűjtöm csak nem szeretem a vágott virágot ezért ilyet kapok ha kapok


szal a végletesség és a túlzott beleélés nem jó pont ?

2016. szept. 5. 10:54
 20/48 A kérdező kommentje:
18as ott a PONT :DDD
2016. szept. 5. 10:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!