Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fontos a pasiknak, hogy...

Miért fontos a pasiknak, hogy legyen a a nőnek hobbija?

Figyelt kérdés

Mi van ha teszem azt nincsen? kevesebbet ér?

Mi van h olyan ami nem éppen nőnek való?

Mi van ha pl babákat gyűjt és teli vele a lakása?


Járjuk már körül ezt a témát ...



2016. szept. 5. 10:11
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
62%

Nem tartom fontosnak, hogy legyen. Ettől nem lesz semmivel sem kevesebb egy nő.

A lényeg, hogy az összhang, valamint a kölcsönös bizalom és megbecsülés meglegyen a két fél között.

A hobbi kérdéskörben mindössze az tud zavarni, ha az szinte mindentől elveszi az időt, bár ez sem magának a hobbinak a hibája, hanem a hölgy pocsék időbeosztásának.

Továbbá az is meglehetősen zavaró, ha számomra nagy mértékben taszító, vagy a lelkiismeretemet, világnézetemet sértő dolgot csinál hobbi gyanánt. De ezen extrém eseteket leszámítva abszolút nem zavar a hobbija, akkor sem, ha engem az történetesen hidegen hagy.

Mi van, ha "nem nőnek való" hobbit űz? Én eleve marhaságnak tartom ezt a kategorizálást, hogy nőnek való, meg nem nőnek való. Ilyen nincs. Persze, a társadalom már kisgyermekkorban próbálja belénk sulykolni, hogy mit KELL, és mit NEM SZABAD szeretni egy fiúnak/lánynak, de igazából nincs ezek mellett vagy ellen valós érv. Én azt mondom, az ember csinálja azt, amit szeret. Ha egy fiú kötni meg horgolni szeret, csinálja. Ha egy lányt érdekli a programozás, csinálja. :)

Mi van, ha túl sok helyet foglal el a gyűjteménye? Ameddig az irreális mértékeket nem ölt, addig nem zavar.

2016. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Kérdező: Pedig milyen jól mutatna a hírekben:


"Egy nő megerőszakolta a főnökét ebédidőben" :D

2016. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
21%
Holdfénysrác: Közös érdeklődés hiányában elég nehézkes összehozni azt az összhangot. És mint már korábban írtam a hobbi nélküli nők imádnak pletykálni, veszekedni, féltékenykedni ok nélkül, stb.
2016. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Mert unalmas az olyan nő akit semmi sem érdekel az üres fecsegésén, szexen, általános témákon kívül. Biztos hogy nem kéne ilyen barátnőnek. De még havernak sem.

Hogy milyen hobbi illik hozzá nos az majdnem mindegy. Az első barátnőm rockzenekarban énekelt az sem túl nőis hobbi, de tetszett hogy ilyesmit csinál. A második imádta a kutyákat, menhelyre járt segíteni, meg agilytizni, ez is szimpatikus volt. a harmadikkal meg együtt wow-oztam meg szeretett olvasni, filmekről beszélgetni, meg sokat kirándultunk hegyekben, stb. Vele is jó volt. Szóval részemről teljesen mindegy csak legyen valami amit szeret, amivel elfoglalja magát, vagy akár együtt is tudunk csinálni :) Meg nyilván nekem is vannak hobbijaim az is pozitív ha nyitott rájuk és bekapcsolódik, de ezt nem várom el természetesen csak ha érdekli akkor :)

2016. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Azért, hogy valamivel lefoglalja magát. Na meg vannak egészen érdekes hobbik, amik miatt érdekesebb lehet az ember.
2016. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
#33: Az, hogy nincs kifejezetten egy hobbija, az még nem jelenti azt, hogy ne lehetne hasonló az érdeklődési körünk. De szerintem ez sem feltétel, bőven elég, ha egyszerűen érdeklődnek egymás érdeklődési körei iránt.
2016. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Önmagadat felejtsd el. Válassz a listáról egy penis approved hobbit, és csináld. És tanuld meg, bármilyen dolog, amit férfi csinál, értelmes lesz attól, hogy férfi csinálja. És ha beleszólsz, hogy hülyeség - mert ha te tennéd ugyanazt, az lenne - akkor sárkány vagy.


Néha nem jövök fel ide pár napig, és szebb a bőröm, normális a vérnyomásom, visszatér az életembe a remény. Aztán mindig egy idióta vagyok, nekiállok olvasni az ilyen kérdéseket, és nem akarom elhinni, hogy az egy életem ilyen korlátok és előítéletek közé van szorítva.

2016. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
18%

"a hobbi nélküli nők imádnak pletykálni, veszekedni, féltékenykedni ok nélkül, stb."

Amelyik pasinak meg nincsenek aranyhalai, az homokos.

2016. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 Sunshinedoll ***** válasza:
Azért, mert nekik sincs, és remélik, a csajok tudnak nekik tippeket adni az unalmas kis életükhöz.
2016. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

37-es

a korlátokat te állítod magadnak

nem tartanak pisztolyt a fejedhez

mint ahogy nem KELL ide feljárnod sem :)


nem hiszem h azért mert nincs hobbija valakinek még unalmas lenne és pletykás esetleg féltékeny

2016. szept. 5. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!