Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor mondanátok azt, hogy...

Ti mikor mondanátok azt, hogy megérte élnetek? Hogy elértétek a célotokat?

Figyelt kérdés
Mi az a minimum ami után azt mondanátok, hogy akár meg is halhatnátok, boldogan tennétek?
2016. szept. 6. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Mi az élet értelme szerintetek? Mi a feladatunk az életben?
2016. szept. 6. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az élet értelme? Amit adsz neki, ez mindenkinél más, ezért erre nincs univerzális válasz. Abban, hogy "feladatunk van az életben", valami felső hatalom által, én nem hiszek. Abban hiszek, hogy az ember saját maga ruházza fel az életét célokkal (ezáltal értelemmel), a vágyainak és személyiségének függvényében. Amint egy célt elértem, kitűzök egy másikat, nálam ez legalábbis így múködik. Pont ezért hiába értem már el egy csomó mindent, még mindig van mit, hiszen mindig újakat tűzök ki magam elé.
2016. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

meghalás nem függ össze a célom elérésével. Akár most is meghalhatnék, 1 percet se sajnálkoznék érte.


akkor mondanám az, hogy elértem a célomat és megérte élnem, ha elértem a célomat.

2016. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az élet értelme:



42

2016. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!