Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az első jele az...

Mi volt az első jele az öregedésnek, amit magadon tapasztaltál, hány évesen, és hogyan reagáltál rá?

Figyelt kérdés
(tudom, hogy itt sok a humor herold, ezért: öregedés alatt a leépítő folyamatokat értem, nem azt, hogy a kisbaba totyogóvá válik)

2016. szept. 6. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a homlokomon feltűnőek lettek a ráncok+ szarkalábaim egyre észrevehetőbbek.
2016. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

dettó mint az első.


kb 30 évesen.


De mióta nem melózok mert páréve nemhivatalosan nyugdíjba vonultam, sokkal jobb!!


Viszont aludni nem igazán tudok...

2016. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan 30-32 éves korom körül egyszer összecsíptem a bőrt a bicepszemen.

és sokkal lassabban ugrott vissza a bőröm mint régebben.

a következő 35 körül jött annak ellenére,hogy aktívan sportolok,amikor beállt a derekam és az edzéseim mellé el kellett kezdenem gerinc tornázni.

2016. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer már volt egy ősz hajszálam, nem sokkal a 40. születésnapom előtt. Nem reagáltam sehogy.

A homlokomon ránc is van, hasonló időben jelent meg, mondjuk sokat ráncolom.


Amíg egészséges vagyok (s igyekszem az lenni 120 évesen is), engem nem zavar, legalább karakteres arcom lesz :D Sosem voltam szép, alakra pedig egyre jobban nézek ki, fogyok és izmosodom, az erőszintem is nő... Nem hinném, hogy a szellememnek ártana a kor, nem olyan családból származom. Úgyhogy nem aggódom.

2016. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bok Globule ***** válasza:
100%
Csontritkulás... csigolyatörés.
2016. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ráncokat vettem észre az arcomon - ezt már huszonévesen. Igazából az első zavaró jel a térdféjás volt 35 körül lépcsőn lefelé.
2016. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Homlokránc mélysége. Csontok ropogása sport közben. De egészség van! :)/N.
2016. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
migrén, ősz hajszálak szaporodása, szemhéj megereszkedése kb 33 évesen.
2016. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez durva, hogy 30 fölött már ízületi problémák, őszülés, ráncok elég sok embernél előfordulnak. Ez inkább 50 felett kéne, hogy jelentkezzen, biztos köze van hozzá az agyonhajszolt, állandó mókuskerékben forgó stresszes életmódnak. Elég sok helyen olvastam, hogy kb 30 éves korig számít fiatalnak valaki, 30-120 meg öregnek, tehát aki 120 évet lehúz, az 1/4-ed életét fiatalként éli, 3/4-ét, azaz 90 évet meg öregként, óriási baromság....
2016. szept. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
kopaszodni kezdtem homlokom két oldalán. 22 évesen. sz.r ügy.
2016. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!