Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az első jele az...

Mi volt az első jele az öregedésnek, amit magadon tapasztaltál, hány évesen, és hogyan reagáltál rá?

Figyelt kérdés
(tudom, hogy itt sok a humor herold, ezért: öregedés alatt a leépítő folyamatokat értem, nem azt, hogy a kisbaba totyogóvá válik)

2016. szept. 6. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
van egy ősz hajszálam :( 21 L :D
2016. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szemem körül sok ránc lett. 25 évesen tapasztaltam.
2016. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%
Sokkal hosszabb ideig bírok szeretkezni,ez van kb 35 éves korom óta.(most vagyok 41)
2016. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Pár hónapja mikor észrevettem, hogy elkezdtem kopaszodni. Decemberben leszek 19. Eh, cserébe legalább alacsony és könnyen hízó vagyok.
2016. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen egy nap belenéztem a tükörbe és öregnek láttam magam .... és ez azóta csak egyre rosszabb lett.
2016. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
25 vagyok most(F), 1-2 kisebb őszhajszált leszámítva nem tapasztaltam még öregedés jeleit.
2016. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen beőszült a szakállam egész bal oldala. Nem igazán díjaztam... Be is akartam festeni. Rosszul sikerült. Aztán egy barátom győzött meg róla, hogy nincs okom szégyenkezni miatta és szerinte nagyon egyedi. Azóta megbékéltem vele.


Hosszú hajam van, található benne egy ősz tincs. Ezt már menőnek gondolom. 23 évesen került bele.


A szakállam őszülése a stressz miatt történt, de mivel általánosan az öregedés tipikus jele, ezért válaszoltam a kérdésre:)

2016. szept. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!