Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok annyira megelégedve...

Nem vagyok annyira megelégedve magammal. Mi az amit a legfőképpen meg kell változtatnom?

Figyelt kérdés

Először is, nincs sok önbizalmam, de nem azért teszem fel ezt a kérdést, hogy aztán olyan válaszokat kapjak, amik aztán nővelik az önbizalmam.

Csupán valamit meg szeretnék változtatni a kinézetemen. Sokat variáltam eddig a hajammal, szóval mindenek előtt az érdekelne, hogy melyik állna jobban. Vagy ha semelyik akkor milyen lenne a leghozzámillőbb.


Már pár ismerősömet kérdeztem erről, de nemigen tudtak érdemi választ adni, úgyhogy azért fordultam ide, hogy hátha valakik lennének, akik jobb meglátásuk van mint nekem :D


(17 éves fiú vagyok és tök mindegy a korod vagy a nemed, csak annyit kérnék, hogy egy kort és hogy merrefelé laktok írjatok. Köszöntem.)


2016. szept. 7. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt várod hogy anélkül hogy tudnánk hogy néz ki az arcod megmondjuk hogy melyik haj állna jól ?:DDDD
2016. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem privátban küldeném el:) Nem poénból írtam az utolsó soromat.
2016. szept. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!