Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát keressek ami...

Milyen munkát keressek ami által folyamatosan új (lehetőleg fiatal 16-21) emberekkel ismerkedhetek meg?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és szeretnék valami melózni azért, hogy legyen valami történés, esemény körülöttem... szeretnék ezáltal új embereket megismerni a korosztályomból ... stb

Bevételem van másból igazából eslősorban az lenne a cél, hogy mozgásban legyek, embereket ismerhessek meg


milyen munkát keressek?


2014. márc. 6. 12:14
 1/2 anonim válasza:
Ha biztos bevételi forrásod van akor nézhetsz esetleg valamilyen önkéntes munkát is ami érdekel vagy később hasznát veheted pl. Én Önkéntes tűzoltó vagyok ahol ugyan sok 35-50 év közötti kolléga van, de az állomány 60% jelenleg a 18-25 év közöttiek teszik ki és nagyon jól elvagyunk, de lehet az más akár állat menhelyen történő segítség (egyszer csináltam ezt is és sok szép lány járt be szabd idejében "árva" kutyákat sétáltatni persze a korosztályomból ez akor kb. 16-18 éveseket jelentetete, De ha munka akor sajnos gyosrétterem ott rengeteg a diák munkás tehát a te/ mi korosztályunk, meg ah esetleg diák vagy még akor valamilyen diákmunka ott csak fiatalokal találkozol! Vagy esetleg egy erőteljesebb hobby!
2014. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj statisztálni tévés műsorokba tapsolónak. ott sok az új ember :)
2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!