Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi fogatlan ember?

Miért van ennyi fogatlan ember?

Figyelt kérdés

Elhiszem én, hogy drága a fogorvos meg minden-de azért ez igénytelen nagyon... Sajnos tanult emberek között is van foghíjas és elöl romlott fogazatu.

Aki ilyen miért nem változtat rajta?



#fogápolás #igénytelenség #ápolatlan fogak #ápoltság része
2016. szept. 9. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nincs egy autó ára a fogaikra. 200e/fog *32
2016. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Például olyat is ismerek akinek romlanak az első fogai de nem arra költ hanem a legdrágább okos telefonra...

Ez jó így?

2016. szept. 9. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben annyira félnek a fogorvostól, hogy inkább nem mennek el. Azzal győzködik magukat, hogy úgy sem látszik a hiányos fog.
2016. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
nekem az egyik kollégám (fiatal viszonylag) gyakran fájlalja a fogát, betegszabira is kellett mennie miatta, ennek ellenére: minden nap kóla, édes péksüti, egyéb sütemény, édességek, energiaital és cigi. MINDEN nap. elöl már rég rohad a foga, a hátsók meg fájnak. de a nők bomlanak érte. Ki érti ezt?
2016. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál a dolog eldől gyerekkorban: Egyszerűen nem szoknak hozzá a fogápoláshoz. Amikor észbe kapnak, akkor már nehéz az új szokást felvenni.

Sok embernél a genetika és a körülmények is hibásak. A stressz is árthat a fogínynek, ebből kifolyólag a fogaknak.

2016. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyar kultúra része. :D
2016. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Genetika inkább, rossz tápálálkozás.

Én 25 éves vagyok, és eddig csak 2 fogtömésem van. Minden nap mosok fogat, természetesen, kb. 3 percig. Azt mondják ez ideális. :) Fogorvoshoz is szoktam járni. Az orvos azt mondta, hogy ilyen fogakat még nem látott... :D Nekem inkább a vízkővel van problémám, mintsem a rossz fogakkal.

2016. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább a fogkőre gondolsz. utolsó
2016. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!