Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkó vagyok?

Szerintetek bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a busszal amivel szoktam utazni, jár egy szellemifogyatékos ember is. Ezzel nem is lenne baj, de kb 30 éves és állandóan lányokhoz megy oda.. volt már, hogy álltam a forgóban és akkor úgy beállt, hogy nem tudtam semerre se menni, kb 1 méterre se volt tőlem és engem nézett.. Volt hogy már leült az osztálytársaim mellé és elkezdte simogatni őket,vagy a cuccaikat. Ha megyek osztálytársammal haza, mibdig belül ülök, mert akkor odaáll és oda nyomja magát a kívülülőhöz...

Na mindegy, a lényeg az, hogy valamelyik nap megint jött a csávó és mellém akart űlni, holott az elöttem és az utánam lévő kettes is szabad volt. Mivel mem szerettem volna, ezért azt mondtam, hogy "Bocsi, de jobb lenne ha nem, van még sok szabad hely." Erre a hátúl lévő öregek olyan csúnyán néztek rám, hogy szinte éreztem.. majd hallottam, hogy páram összesúgnak, hogy "Ezek a mai fiatalok mennyire neveletlenek, bunkók, egy csepp együttérzés sincs bennük" stb.. holott nem... attól még, hogy valaki fogyatékos, nem jogosítja fel arra, hogy taperáljon másokat.. Értem én, hogy nem tehet róla, de én se tehetek arról, hogy az intimszférámba belemászik és ez nekem nem tetszik.



2016. szept. 10. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudták, hogy miért mondod. Nem voltál bunkó szerintem.
2016. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy megpofoztam volna mikor először megsimogat engem vagy a cuccaim, hogy többet rám se merne nézni.


Nincs valami kísérője, akinek meg lehet mondani, hogy ne molesztálja a gyerekeket?

2016. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy fogyatékos nem jogosít fel senkit arra hogy perverz módon viselkedjen. Utálom ha ilyenek mögé próbálnak bújni. Egyáltalán nem voltál bunkó.

Én mondjuk fiú vagyok, de egyszer engem is próbált taperálni buszon egy fogyatékos kinézetű férfi, gondolom valami buzeráns perverz köcsög volt, úgy belekönyököltem hogy majd összeesett. Rám is nézett mindenki csúnyán, de nem érdekel. Ne taperoljon senki. Neked lányként meg szerintem még jogosabb hogy ne tűrd ezt el.

2016. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vonalon ahol járok, van egy sérülteket foglalkoztató központ, vagy munkahely, ezért jár erre.. néha van aki jön vele, de ritka.. mivel meg már harminc körül van, a gondviselője nem járkál vele.
2016. szept. 10. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál bunkó.

Ha csak hozzám, vagy a cuccaimhoz érne, csattana a pofon. Az idősek biztos nem ismertek se téged, se őt, ne foglalkozz velük.

Nem tudsz eggyel korábbi vagy későbbi járattal menni, akkor talán elkerülnéd.

2016. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem próbálná ezt megtenni, eltörném a kezét.

És ha valaki beszólna vagy csúnyán nézne, az is megkapná beosztását. Na nehogy már el kelljen tűrni, hogy egy kripli zaklasson!

2016. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Távol állsz a bunkóságtól.

Én mellém tegnap egy öregasszony akart ülni, de foglaltam a helyet a haveromnak, akkor is mindenki csúnyán nézett, de nem mintha érdekelne. Csak én nem voltam udvarias mint te. "Ez foglalt? - Aha."

Szóval nem tettél semmi rosszat.

2016. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!