Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenézik akinek nincs gyereke?

Lenézik akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy akinek gyereke van,lenézi azt akinek nincs.Én 30 vagyok, még nem jött össze, nincs olyan nő akivel vállalnék. Szeretnék, de valahogy nem találok olyat, aki tőlem is szeretne. Lassan az összes velem egykorúnak született már gyereke. Ez nagyon szarul esik.Pedig már én is szeretnék nagyon babát.

2016. szept. 10. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem azt jobban lenézik, aki nem is akar.


De te miért akarsz?

2016. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha magyarokrol van szo akkor 2 eset van:

- Van egyereke, ez esetben azokat nezi le akinek nincs

- Nincs gyereke, ez esetben azokat nezi le akinek van

2016. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nincs gyerekem, nem s akarok.

1. Marhára nem érdekel senkinek a véleménye.

2. Ha valaki lenéz emiatt, akkor kiröhögöm. Nem nekem kell küzdeni a szülés utáni depivel, az elhidegült férjjel, a gyereknevelésből adódó problémákkal, amiről órákig tudnak nyervogni a gyerekesek, de utána mindig hozzáteszik: DE MEGÉRTE! Ja, meg. :D LOL.

2016. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha van akkor meg azért.

Ilyen az élet.

Egyszer rettenetesen felpuffadtam, ülök a dokinál a két gyerekkel, aztán hallom a vénasszonyokat sutyorogni, hogy CSOKra szülöm a harmadikat...

2016. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
tök mindegy. aki lenéz másokat az ritkán boldog ember. szóval marha hiteles... van ez a típus tényleg, hogy látszik a fején, hogy totál bajban van, de közben mondja, hogy hogyan kellene élned... rántsd vállat és kész :D
2016. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
#4-es :-) Majd megkapod még azt is pár hülyétől, amit én, hogy az ő adójából kapod a teméntelen kedvezményt, támogatást, amit talicskával kell hazatolni, így tulképp ő tartja el a kölkeidet.:D Nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit brekeg. Majd megtalálod a párod, kérdező, semmiről nem vagy még lemaradva.
2016. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki van olyan beszűkült idióta, hogy lenézi a másikat, annak teljesen mindegy, hogy milyen körülményei vannak. Számára mindenki rossz lesz, aki nem úgy él és nem azt tartja fontosnak, amit ő. Ehhez alacsony intelligenciaszint kell, nem gyerek. Ha van gyerek is, akkor a jó ég segítse meg egy ilyen hibbant szülő mellett.
2016. szept. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Értelmes ember ilyenért nem nézi le a másikat. Aki igen, annak meg kár is adni a véleményére, mert egy kretén. Szerintem inkább csak azokat nézik le (bár ez nem is jó megfogalmazás erre), akiknek ugyan nincs gyerekük, de boldog-boldogtalannak kéretlen tanácsokat adnak a gyerekneveléssel kapcsolatban.
2016. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

"Majd megkapod még azt is pár hülyétől, amit én, hogy az ő adójából kapod a teméntelen kedvezményt, támogatást, amit talicskával kell hazatolni, így tulképp ő tartja el a kölkeidet.:D"


Én ezzel csak akkor jövök, amikor ti rákezdtek, hogy a gyerekeitek nélkül nem lenne nyugdíjam, anélkül nem szoktam :)

2016. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak nyugdíjad nem lesz, uttsó, az még a kisebbik baj.:-) Amúgy valszeg már nekem se lesz, legalábbis állam bácsitól. Ezért teszek félre öregségemre (is.)

Az adós beszólásokon meg azért röhögtem, mert általában olyanok jönnek ezzel a hülyeséggel, akiknek az egész jövedelmük nem éri el az én szja-mat.

2016. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!